sivrisinek için radarcan

aana soruyor: 10

internette "radarcan" diye bir ürüne rastladım.açık ve kapalı alanda ses dalgalarıyla sinek-sivrisinek-böcek vs.den koruduğu söyleniyor tanıtımında.ama -ki hep bir ama vardır- kullanan var mı acaba? gerçekten etkili midir?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


busraa

ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını..Kullanan var mı acaba?


Aysegul_Yagmur_Irmak

Şu uğur böceği şeklinde olan bir ürün var, acaba o mu bahsettiğin? Ben de o işe yarıyor mu diye düşünüyorum. Oğlumun karyolasına takmayı düşünüyorum. Aslında puset için üretilmiş bir ürün.

Pusetin sinekliği de var ama takarken çok dikkat etmek gerekiyor içerde sinek kalmaması için.


yesilbek

ben o ugur boceklerinden denedim ama malesef bir sonuc alamadim. Chicconun benzer bir urununu de kullandim malesef ondan d sonuc alamadim . Ama bir yerde okuduğuma gore her yerin sivrisineklerinin etkilendigi frekans farkliymis dolayisiyla birinin etkilendiginden digeri etkilenmeyebiliyormus. birde sagir olan sivri sinekler var onlarda zaten ise yaramaz. o yuzden uygun ifyatli bir urunse denemeye deger ama beklentileri cok yuksek tutmamak lazim. Herkese sivrisineksiz isiriksiz gunelr dilerim.

Banu


sevican

bende de var o ürün ve bizim bahçede çok sinek oluyor, bir gece otururken yanıma koydum ve ısırmadılar. sanırım etki ediyor. ama ben yine de yatağında cibinlik kullanıyorum, koçtaş'tan aldım çok pratik. hiç ısırık yok.


ipekkusgoz

Ben kullanıyorum. Hem prize takılan iç mekan için olanını hem de üzerinize takabildiğiniz hem iç hem dış mekan için olanını.Bunları almadan önce oğlumda çok fazla sinek ısırığı sebepli kızarıklıklar vardı.O zamandan beri yeni ısırığımız yok.O yüzden işe yaramıyor dersem nankörlük etmiş olurum:).Fakat tatil için yanıma busblocklardan alacağım bolca. Oralarda bir tek radarcanla sineklerle başedemem diye düşünüyorum  Bugün unnadoda vardı kampanyası karasinek için olanını da almayı düşünüyorum.ipekkusgoz

denizv, evet onu da kullanıyorum. Ben pamuğa damlatıp yatakların başına (oğlanın ve bizim) koyuyor(d)um. Ama ne bileyim ona rağmen o kadar ısırılınca oğlan artık yapmıyorum. Bir ara bütün sinek düşmanı yağları (citronella, okaliptus, limon yağı ve lavanta yağı) buhurdanlığa dökmüşlüğüm bile var.Kısacası bu sineklerle kafayı yemişliğim var sonuç olarak:)


ipekkusgoz

Hayırlısı diyelim artık:)...

Eşim tatile gideceğimiz yere bizden önce giden bir arkadaşından bol sinek olduğunu öğrenmiş.Bakalım neler olacak:)


heavenlyhorses

Ben kullanıyorum küçük olanından üzerine bebek arabasına vs. yerlere koyabiliyorsun yani seyyar olanından ve süper bir ürün test ettim ve şaşkına döndüm beni sivrisinekler yedi ama kızımın üzerinde cihaz olduğu için onu yemediler tavsiye ederim...Cihaz pille çalışıyor ve hiçbir zararı yok...lopikcim

prize takılandan kullanıyorum 2 yıldır, ta ki geçen hafta annemlerin yazlığındaki sivrisinek savaşımıza kadar:-(  prizde radarcan gayet rahat bir şekilde kızımla yattık gece tüm vücudu kabarık ve  ağlayarak uyandı kızım, gözleri yarı kapalı ayaklarıyla elleriyle ısırık yerlerini kaşıyordu:-((( sağır mıydı oradaki sinekler ya da aslında bizim evimizde sinek yoktu ve bu alet aslında hikaye miydi bilmiyorum:-((( o günden beri kullanmıyorum ve klasik sinek kovucu likitlere döndüm( prize takılan )


barok

ben de kullandım hiçbir işe yaramadı iade ettim ama firma sizden başka şikayet gelmedi hiç falan demişti :)


Cevaplamak için Üye ol