2,5 yaş için oyuncak tavsiyesi lütfen

ozlmarmylmz soruyor: 5

2,5 yaş için oyuncak tavsiyesi lütfen

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


mohter_of_sons

kontrollü olarak oyun hamuru, legolar, müzik aletler, kuklalar el ve parmak kuklaları(gösteriler sizden çocukta katılabilir), bol bol boya kalemleri boş kağıtlar :)) parmak boyasınıda sevecektir, puzzlelar.

bunların dışında hala renkli ve sesli oyuncaklara ilgi gösteriyor olmalı yaşı gereği.


papatyambelgin

zekids diye bir yer var oraya baksana....mert_mert

2.5 yaş oğlum için favori oyuncaklar oyun hamuru ve arabadır..şuan kamp merakı var..çadır aldık ..sanırım kız için soruyorsunuz..mini mutfak aletleri olabilir süpürge robot makine gibi barbie takımlar var..ben bile görünce çok özeniyorum..oğluma alsam oynar eminim ama erkek oyuncağı  değil diye almıyorum ..süpürge bile var hatta..


PRENSESIMMM_2010

oyun hamurları,yaratıcılığını artırması açısından her şeçitten boyalar boş kağıtlar,3 boyutlu tahta puzzlelar,tahta saat bu ara vazgeçilmezimiz mesela bizim,üstünde hem sayılar var hemde şekil yerleştirme,gitar,keman ,piyano gibi aletler bizde keman çok revançta,laptop, ipe boncuk dizmece,birde ben geçen hafta http://www.okulstore.com/Zit-Kavramlar-Ahsap-Puzzle,PR-1558.html  buna benzer ama yanında bir kutucuk boş ve 2 şerli meyva resmi olanlardan aldım ve 4-5 tane oyun çıkardık o parçalarla yerlerini karıştırp birbir yanlarına gelecek şekilde tekrar yapma gibi gibi...bide bloglarda görürsün bu yaş için aktivite yazanları oralardan da fikir edinebilirsin belki hoşuna giden oyunun materyalllerini almak istersin? bizdekiler genelde bunlar ...bide boyuna göre bisiklet çok önemliymiş bize öyle demişti dr muz..


arse01

Merabalar çok uzun zaman önce yazılmış konu ama buaralar bende oyuncak keman arıyorum.Ama internetten bulamadım.Sizde nasıl bişey var acaba?Cevaplamak için Üye ol