Ankara'da cocuk dermatalogu ya da alerji uzmani

elifnur soruyor: 6

Ankara'da iyi bir cocuk dermatologu ya da alerji uzmani onerebilir misiniz? Oglum iki yasina yaklasiyor. Uc ayliktan beri egzema teshisi kondu fakat son zamanda alerji de olabilir diyorlar. Baharin gelmesiyle cildindeki kizarikliklar iyice artti. Cildi o kadar cok kasiniyor ki bazen gece uykusundan uyaniyor. Bu konuda tecrubelerinizi paylasabilirseniz cok sevinirim?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


malpozkan

Güven Hastanesinden Hande Hanım ve Hacettepe Üniversitesinden Bülent Şekerel ikiside memnun kaldığımız çocuk allerjisi doktorları


vildank

mesa hastanesinde eltimin çocuğunu uzun zamandır götürdüğü ve memnun kaldığı alerji uzmanı vardı.yanlış hatırlamıyorsam Zafer beydi.alerjik astım için gidiyor onlar.


doubletrouble

fatih ünv.emin mete bey


banud

Güven hastanesinde Hande Alp ten memnun kaldim.bir arkadasımda mesa hastanesine Zafer beye cocuklarını götürmüştü oda çok memnundu. Çok gecmis olsun.


fulyaderin

Prof.Dr.İpek Türktaş.çocuk allerji uzmanı,kızımın doktoru.
GOP'ta.iletişim bilgilerini verebilirim isterseniz


ozgelif

Hacattepe üni prof ömer kalaycı. Çocuk alerji uzmanı.
Bizim cilt problemimizi kendisi iyileştirdi. Atopik dermatite doğru yol alıyorduk. Uygun tedavi ve tavsiyeler ile tamamen iyileştik. Cinnah ta muayehanesi var. İnternette de kendine ait sitesi var göz atabilirsin.Cevaplamak için Üye ol