Göztepe burak anaokulu

tazgu soruyor: 10

Merhaba,

Burak Anaokulu hakkında bilgisi olan anneler var ise bilgi verebilir misiniz.
Libadiye cad. oturuyorum güvenilir bir kreş arıyorum..

Bu soruyu cevapla


32 Cevap


SenaMina

Hepimiz o civarlarda okul arıyoruz ve neye karar vereceğiz merak ediyorum. Haberleşebilirsek iyi olacak.


SenaMina

Ben çalıştığım için henüz hiçbir okula gidip görüşemedim, sizlerdeki son durum nedir? Yok mu beğendiğiniz bir okul arkadaşlar?


tazgu

Benim henüz bulabildiğim bir yer yok. C.tesi günü Palet Montesorri'ye gideceğiz. Bakalım o da olmassa Koşuyolunda Okyanus çocuklar evi için iyi referanslar aldım. Oraya da gideceğim. Bu arada Sarı Köşk gerçekten bedava deseler üstüne para verseler verebileceğim bir yer değil.


SenaMina

Benim dün anaokulu deneyimim oldu ve gayet kötü geçti hemen aldım okuldan kızımı. Varsa iyi bir okul bulan haber verirseniz sevinirim.


papatyambelgin

nereye vermiştiniz özel olmazsa sorabilir miyim?denizsu2009

Merhaba,

Bende bulgurlu civarında istediğim gibi bir okul bulamadım.  Liva okullunu yakın ve güvenlik açısından iyyi bulduğum için bir deneyelim dedik. Fakat   bir kaç sorun ile karşı karşıya kaldım.  Sorunları konuştuğum halde mantıklı bir çözüm üretemediler.


Merhaba devaninannesi Hanım , siz  uygun bir yer buldunuz mu çünkü ben sizin düşüncelerinize katılıyorum . Benim için okulun Atatürkçü bir okul olması  çok önemli.
Ve dediğiniz gibi yılbaşı kutlaması yapmayacağız gibi bir konuşma geçmedi. Siz daha şanslısınız çünkü direk söylemişler. Bana böyle bir bilgi vermediler.  Ama bu konuda benimde kuşkularım oldu.


Asozen

Merhaba Denizsu, ben kizimi Gymboree nin school skills programina gonderiyorum.Mesafesi beni biraz yoruyor ama kizim cok mutlu gidiyor, benimde icim rahat.


denizsu2009

Merhaba devaninannesi,

ilk öncelikle hızlı cevap  için teşekkürler.

Şimdi google dan biraz bakıyorum. Eğlenceli gözüküyor.  Ataşehir şubesine mi gönderiyorsunuz? Servis ile mi gidiyor? Ayrıca sakıncası yok ise fiyatında öğrenebilir miyim?


Bir arkadaşımda Doktorlar sitesinde(nato yolunda) Kaplumbağa anaokulnu önerdi yarın oraya gideceğim bakalım.CansUtku

benim yiğenim  burak anaokuluna gidiyor. ablam çok pimpiriklidir benim öyle kolay kolay anaokulu beğenmez ama burak anaokulundan memnun olduğunu söylüyor.


SenaMina

Geçen sene Burak anaokuluna görüşmeye gittiğimde okul müdürü dosya aramaktan fırsat bulup lütfedip benimle konuşmaya başladı. Bu sırada onun arayışlarını beklerken odasında kapı açıktı giriştede çocukların kullandığı tuvalette çocuklar sıraya girmiş bekliyorlardı. Bu arada iki yardımcı kızların konuşmalarını duyduğumda "offf al şunları da sen işet" diyordu diğer görevli kıza. O dakikada zaten karar vermiştimde hadi dedim konuşayım müdürle. Neyse zaten kuş konduruyorlarmış gibi bir fiyat verdi, kadının tavrından tarzından da hiç ama hiç hoşlanmadım. Bu bir veliye bu şekilde davranıyorsa çocuklara yaklaşımı kim bilir nasıldır dedim ve çıktım.Cevaplamak için Üye ol