ikizlerine tek başına bakan anneler

lacivert0 soruyor: 4

ikizlerine tek başına bakan anneler nasıl başediyorsunuz. tek başınıza nasıl uyutuyorsunuz nasıl yemek yediriyorsunuz evi nasıl temizleyip yemeği nasıl yetiştiriyorsunuz.

bir kaç gündür tek bakıyorum ve hep birşeyler eksik kalıyor

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ediluj

Ben allah sabır,güç kuvvet versin derim tüm ikiz annelerine:))


lopikcim

vallahi ben tek çocukla bile ev işi ve yemek yapamıyorum( gerçi çalışıyorum ama haftasonu da yapamıyorum pek), o uyurken sadece onun yemeğini yapabiliyorum hepsi o..hergün yarım gün olmak üzere yardımcıyla buldum çözümü..ikiz bebekleri hayal bile edemiyorum..kolay gelsin demekten başka bir söz bulamıyorum:-)


lacivert0

yardımcımız vardı ama mecburen ara verdi/ayrıldı. önümüzdeki hafta belli olacak durumu. 10 gün için arayıp birini bulmaya sil baştan başlamaya değmez. inş. döner yardımcısından çookkkk memnun sayılı kişilerdenim.

daha önce burda ben ikizlerime tek bakıyorum diye yazan bi üye görmüştüm. gerçekten merak ettim nasıl.


ilkayoz

Benimde 9 aylık ikiz bebeklerim var sadece haftada 2-3 saat yalnız kalıyorum onlarla ama o bile çok zor,kan ter içinde kalıyorum annem gelene kadar.Uykuları gelince çıldırıyorlar çünkü ikisi birde ağlamaya başlıyorlar inanılmaz zorlanıyorum.Belki çok uslu çocuk olsalar tek başına mecburiyetten bakılabilir ama bizimkiler canavar.Cevaplamak için Üye ol