Aile arabası hakkında

kronos soruyor: 10

Merhabalar , 1 yaşında kızımız var aracımızı yeni sattık (palio) biraz daha geniş şehirlerarasıda kullanabileceğimiz güvenli.. kısaca aile arabası bakıyoruz. Aracından memnun olan yada bize öneri verebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim erkek olmama rağmen araçlarla pek ilgili değilim eşimede sürpriz yapmak istiyorum açıkçası 28-29bnden fazla veremem bu civarlarda önerisi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


happypipek

Nissan Note aldık 2 ay önce, çok memnunuz. Bagaj küçük gibi görünsede dünyayı alıyor..


uraseval

Renault Megane öneririm. Eski kasa da olsa sizin bütçenize uyabilir. Bizde de Palio vardı, çocuktan sonra Megane aldık. Bagaj hacmi süper. Arkada eşinizin ve çocugunuzun oturacagı kısım da ferah. Hatta satmayı düşünüyoruz bu sıralar. Km si epey arttıgı için.


kronos

Çok teşekkür ederim öneriler için Renault megane ya da clio olabilir cidden. Narkissos sizin bahsettiğiniz yeni clio yada baktım full donanım ama ikinci el fiyatımı ? siz kullandınız mı ?


sallha_alitaha

ben bursalıyım uzun yıllardırda otomotivde çalışıyorum.29 bin dediğinize göre bütçe kısıtlı ise kesinlikle yerli olanlardan sıfır alın derim.bakımıydı parçası falan boşuna büyük paralara gerek yok.şu anda da fren ve yakıt sistemleri yapan bir fabrikada üretimde çalışmaktayım.oyüzden nacizane fikrim..


z_erva

Skoda oktavia bagaj ve içi gayet geniş çocuklu olunca inanılmaz rahat oluyorhbayildirim

dünyanın en sağlam arabası volvo diye biliyorum ben, çok dayanıklı isterseniz bu konuda bir araştırma yapın 2005 2006 modelleri aşağı yukarı bu bütçeye bulabilirsiniz bebek olunca konu önce güvenlik


gesnur

skoda superb kesinlikle. gemi gibi denir ya hani, aynen öyle. bagaja 1.85 boyundaki eşim sığıyor, ön koltuğu tamamen geri çekince arkada oturan kişinin dizinin koltuğa değmesi için 1 karıştan fazla mesafe kalıyor. bebekle uzun yolda genişliği ve eşya taşıma kapasitesiyle tek geçerim.ikinci ellerine bakabilirsiniz bütçe açısından.


polen

benim arabam scenic,geniş bagajı,nispeten yüksek tavanı,çok kolay çıkarılabilen koltukları,herbiryanı saklama gözü,çekmece donatılmış olması çok işe yarıyor, öneririm.megane yeni kasayı pek beğenmedim,ama eski kasasını yıllarca kullandık,kesinlikle daha güzel,bulabilirseniz öneririm.ayca07

Yaaa ilk yaptığım yorum için arkadaşlardan özür diliyorum, 70-80binlik aracın ikinci eli 28-29 olmaz demiştim ama ben hep dizel araç fiyatı düşünüyorum :) 

Benzinlide gayet uygun bir fiyat olabiliyormuş SuperB :)

Neyse, konuya gelirsek Octavia'nın benzinlisi şu an sıfır olarak 38bine var, bence çıkabilirseniz bu fiyata hiç düşünmeyin derim..

Yoksa Renault Megane ve Fiat linea düşünülebilir :)


MCA

ilk arabamız megane sedandı, gerçekten iç hacmi de bagajı da çok genişti. dizeldi ve yakıt tasarrufu müthişti. yanız km si yüksekti o yüzden enjektör sorunu olduğu için sattık. eğer dizel alacaksanız km si düşük olsun. arada küçük spor bir arabamız oldu, ailelerimiz uzakta olduğu için çocuklu seyahatte büyük sıkıntı yaşadık. şu an passat var, araba gerçekten çok çok iyi, tam bir aile arabası, bagajı kocaman. dediğiniz meblağa da bulunur belki modeli düşük olabilir vsCevaplamak için Üye ol