30 ağustos ilköğretim okulu (kozyatağı-kadıköy)

babel soruyor: 8

Selamlar,

30 ağustos ilköğretim okulu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? İncelediklerim arasında en içime sinen okul. Ancak öğretmen adı, veli görüşü vs alabilirsem çok sevinirim.. 

Belki tecrübe etmiş annelerden yorum gelir. Teşekkürler, sevgiler.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nihal58

Merhaba benim oğlum bu okulda 4.sınıfta okuyor, okul genel olarak iyi memnunuz. Bu sene 4ü bitiren öğretmenler seneye 1i alacaktır Nihal hanım var çok hırslı bir öğretmen , oğlumun öğretmeni Aysel Aydoğan iyi bir öğretmen . başka bir sorunuz varsa sorabilirsiniz. 


babel

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Özelden mesaj attım size devamı için. 

Sevgiler.


munisal

İyi günler,

İnceledikleriniz okullar hangileri?


Teşekkürler


Cemrekaftan

Acaba ben de aynı kinuda bilgi alabilir miyim? 



tokyo

merhaba, biz de sonraki sene ilkokula başlamak için bu okulu düşünüyoruz. Şuan 3. sınıfı okutan öğretmenler hakkında bilgi verebilecek olursa çok sevinirim.


asozlem

merhaba

Ben de kozyatağına taşınıyorum. anaokulu için okul bakıyorum. Şükran karabelli veya 30 ağustos anaokulu hakkında bilgisi olan var mı?


deren_deren

Bu konuda bende varım .Kızım seneye 1 e başlayacak.Tecrübelerinizi payşaşırsanız sevinirim.Çalışan anne için etüt var mı acaba? 1.sınıfa giden çocuk 6 dersten sonra 2 saat etüte kalırsa çok sıkılır mı?


nihal58

@deren_deren ben de çalışan anneyim etüte kalsalar bile en geç 16.30da çıkıyorlar ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum ama mesela ben o saatte yetişemediğim için mecburen yardımcımız var yani devlete vereyim desen de özel sektör iş saatlerine uymuyor maalesef anca anane babane vs alacak biri varsa iyi oluyor.


Cevaplamak için Üye ol