Anabilim ve Denizati Okullari hakkinda gorusler

babu soruyor: 6

Merhaba,


Onumuzdeki donem hazirlik sinifina baslayacak yegenim icin okul arastiriyoruz. Atasehir Anabilim veya Kucukbakkalkoy Denizati okullari hakkinda bilgisi veya gorusu olanlar paylasabilirlerse cok sevinirim.

Tesekkurler...

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


eylulocak

denizatı için geç kalmış olabilirsiniz kayıtları kasım gibi doluyor son 2 senedir öyle en azından...


eylulocak

Bir de Denizatı ilk 3 yıl ev ödevi vermeyen bir okul cocukları rahat bırakıyorlar, bu her cocuk için çok doğru olmayabilir evde de tekrar yapması gerekir ileri ki yıllar için belirli bir düzenin oturtulaması gerekir.Anabilime çocuklarını gönderen arkadaşlarım var fiziki yapısı çok iyi olan bir okul fiyatlarıda uygun sanırım eğitim kalitesi olarak bu yıl atağa kalktıkları söyleniyor...


NAZLI3

Düzeltme: çocuklara "Pekiştirme Çalışması" adı altında kendi şahıslarına ait düzenlenmiş üzerinde kendi resimleri olan 2-3 sayfalık çalışmalar hazırlanıp her hafta sonu verilmektedir.Hazırlıktan başlamak üzere. Adı ÖDEV değildir ama çocuklarımız gereken çalışmaları yapmaktadırlar.Sadece biz bunlara okulumuzla aynı doğrultuda ödev demiyoruz.
Bu çalışmaların ilerleyen senelerde aslında ödev olduğunu fark ettiklerinde de bu tarz çalışmaları yapmayı görev edinmiş oluyorlar zaten:)


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Babu merhaba Ataşehir anabilim hakkında bilgi edinebildinmi bizde bu okula çok sıcak bakıyoruz. merak ettim ..


babu

Yegenim icin bu okulu secti anne ve babasi. Kararlarindan memnunlar ama henuz baslamadiklari icin tam bir yorum yapamayacagiz. Bu asamada bizi sevindiren bir baska sey, BBOM grubundan bir annenin de bu okulun iyi oldugu yonunde yorum yapmasi oldu. Onlarin kriterleri bizimkine paralel oldugu icin sevindik. Ama dedigim gibi daha fazla bilgi en azindan bende yok su anda... 


mes

Merhaba

Denizatı ile ilgili güncel yorum yapabilecek bir veli var mı bu paylaşımda?Cevaplamak için Üye ol