Eryaman kolej

hfzeylul soruyor: 10

Merhabalar kızım için eryaman bölgesinde özel okul arıyorum anaokuluna başlayacak  sınav koleji ve abc koleji ile görüştüm ikiside olumlu geçti ancak tam içimizede sinmedi tavsiyesi olan bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


kuzu14

Merhaba abc nin anaokul fiyatları nasıl acaba? 


hfzeylul

Abc fiyatları internet sitesinde yayınlamış erken kayıtta %15 indirim yapıoyor ordaki fiyat üzerinden 


Yasmim14

Keşke size yardımcı olabilseydim, merhaba bende Eryaman da kreş arıyorum,fikirlere ihtiyacım var, belki sizin sorunuz aracılığı ile bende cevap bulabilirim :) 

Eryaman da hangi bölgedesiniz? 

Okyanus kolejine baktınız mı orası nasıl acaba? 

Bir de abc de içinize sinmeyen nedir? 


kuzu14

Yasemin hanım merhaba

eryaman da kreş arıyorum diye okuyunca size yazmak istedim. Biz 1 yıl Kids Alaoud a gitmek gibi bir hata da bulunduk.Kreşin fiziki imkanları bulunduğu semte göre iyi. Temiz ve güvenilir bir kreş. Fakat eğitim anlamında boş. 2.5 yaş ve 3.5 yaş dönemini orada geçirdik. Sonra üzücü bir olay yaşadık ve oğlumu ordan aldım. Evde oyun oynarken ‘ben öğretmen olmak istemiyorum çünkü korkuyorum dedi. Öğretmeni kolundan hızlıca tutup oturtmuş. Kreşle görüştük. Öğretmenin yeni Doğum yaptığını biraz gergin olabileceğini söyledi. Ayrıca bizde öğretmene uyarılarda bulunuyoruz daha ılımlı davranması için çocuklara dedi. Asla bize kamera kayıtları izletilmedi. İlk başta öğretmeni okuldan göndereceğim dedi fakat diğer veliler biz çok memnunuz diyince öğretmen orada kaldı. Bu çok güvensiz bir durum. 


hfzeylul

Kızım 2 senedir tad (türk amerikandsrneği )  gidiyor memnunum kızım öğretmenlerini arkadaşlarını çok seviyor bi sıkıntı yaşamadım ama artık anaokulu olacak ilkokulada gideceği okulda başladın istedim abc yeni binasına taşındı bu sene ondan kaynaklanan sorunlar yaşamış veliler bu sene Yasmim14

Kuzu 14

Yaşadığınız olaya gerçekten üzüldüm, kurumun tutumu gerçekten güvensizlik sebebi.. Verilen cevap da tuhaf olmuş biraz, yeni bebeği olan birisi daha duyarlı olabilir. Eğer gerçekten sıkıntısı varsa biraz izin verip dinlendirerek destek olsalardı öğretmen arkadaşlarına. 

Peki sonrasında yine gönderdiniz mi herhangi bir yere? 


Yasmim14

Hfzeylul

Bizde Akd ne mi göndersek diye düşünüyoruz, gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğiniz bir yer mi gerçekten.? 

Abc kampüs güzel görünüyor, anaokulu için yarın görüşmeye gideceğim inşallah. 

Bence bu sene daha düzene girmiş olur herşey. Sizin için daha uygun hale gelebilir. 


Yasmim14

Hfzeylul

Yanlış yazmışım k bakmayın Tad yazacaktım,  eşimle Akd ve Tad hakkında konuşuyorduk hatlar karışmış benim :))) 
kuzu14

Batıkent Tad a geçtik. Çok çok memnunum. Hem yönetimden hem de öğretmenden. İngilizce konusunda da çok iyi öğretiyorlar. Bu yıl 2 okulun kurasına katılacağız. Eğer çıkmaz ise yine burada devam edeceğiz. 


Yasmim14

Kuzu 14

Bunu duyduğuma sevindim gerçekten. Hem sizin adınıza hem de kendi adıma :) 

Okullar hakkında pek bilgim yok açıkcası, kura ile mi alıyorlar 🙄🤔 Cevaplamak için Üye ol