Maslak Acıbadem'de doğum yapan var mı?

nilufers soruyor: 10

Maslak Acıbadem'de doğum yapan var mı?

Doktorum Kadıköy Acıbadem'de, evim Maslak'a yakın olduğu için doğumu Maslak Acıbadem'de yapmak istiyorum ama nasıl ilgileniyorlar, ne yapıp ne yapmıyorlar çok merak ediyorum.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


ozdenin_oykusu

maslak acıbadem de doğum yapıp memnun olan bir tanıdığım var.doktorunun ismini d eöğrenir yazarım size


_Sezin_

Ben Maslak Acıbadem'de dogum yaptım. Doktorum dışarıdan geldi. Gayet memnun kaldım. Hiçbir sorunla karşılaşmadık.


selencem

Sizinle ayni durumda bir arkadasim da cok memnun kaldi.


FatmaKuzey

bende acibadem maslakta dogum yaptim.. cok cok memnun kaldim.. kesinlikle tavsiye ederim.
cok konforlu bir hastane..


meliz

Merhaba. Acıbadem Maslak'ta doğum yapan arkadaşlar veya tanıdığı olanlar doktorunuzun kim olduğunu öğrenmemde bir sakınca var mı?
 
Konu sahibi arkadaş sizin Acıbadem'deki doktorunuz kim peki? Maslak'a gelecek mi peki doğum için, konuştunuz mu hiç?angelique

aynisini ben de istemistim. benim dr.um olmaz demisti. ona mi ozguydu, yoksa genel olarak bagli olduklari subede mi doguma giriyorlar bilmiyorum. cok da ustelemedim.


nilufers

Suni sancı aldığım için doğumum Kadıköy Acıbadem'de oldu. Çok rahat ve mutluyum. Harika Bodur benim dOktorum. Henüz bebeğimi kucağıma alali 6 saat oldu. Her şey çok iyi gidiyor. Bebeğim için ayrı benim için ayrı hemşirem var.


meliz

Ne güzel yaa, kutucukta 1 günlük yazıyor :) Minik insan :)) Sizi de tebrik ederim, Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin. Doğum normal mi oldu mu sezeryan mı diye soracağım ama bebişten fırsat bulup bakabilir misiniz bilemiyorum.meliz

Pınar47625 cevabın için çok teşekkürler. Aslında ben de Bakırköy'de oturuyorum, işim Maslak'ta olduğu için doktor kontrollerine burada başladım. Doktorum şeker birisi ama ne kadar deneyimli bilemiyorum :( İyi, güvenilir, deneyimli ve her zaman ulaşabileceğim bir doktor bulabilirsem Bakırköy Acıbadem veya International Hospital'de devam etmek istiyorum. Şu aşamada herhangi bir riskli durumum olmadığı için de profesör yerine uzman bir doktor da olabilir diye düşünüyorum ama hala bulamadım, uykularım kaçıyor bu nedenle :( Başka bir arkadaşımın önerisiyle Bahçelievler Medical Park'ta Emine Ergül'e gittim. Doktor iyi, ilgili birisi ama hastanenin fiziki şartları Acıbadem kadar değil diye endişeliyim.


jildando

nilufers tebrik ederim, ne guzel gercekten kutuda 1G gormek.
Sağlıklı, huzurlu ve en onemlisi cok mutlu bir hayat dilerim minik bebeğine.Cevaplamak için Üye ol