14 aylık uyku sorunumuza bir çare?

incitanesi soruyor: 4

merhaba

14 aylık kızım gündüz çogu zaman toplamda zar zor bir saat uyuyor. gece ise sürekli emmek istiyor.yarım saatte bir kalkıp kucağımda emerek uyumak istiyor. doğduğundan beri uykusuz bir bebek ama son bir aydır hergece bu şekilde. uyku rutinimiz var.ninni söyledim olmadı. müzik dinledik olmadı.meme vermeyince kucağımda da uyuyor ama yatağa koyduğum anda hatta ayağa kalktığım anda uyanıyor. 3 gün ağlar alışır diyenler de var. bir kere denedim.gözlerine bakınca dayanamadım. içim parçalandı. bu işin ağlatmadan bir yolu yok mu ?:(

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


toscana

bizde aynı sorun vardı.ben gece emzirmeyi kestim.gece ağlaması 2 gün sürdü.sonra emmeyi kesti.eşim çok yardımcı oldu.geceleri beraber uyudular.size tavsiyem bu olabilir.umarım hemen işe yarar.


incitanesi

teşekkür ederim umarım işe yarar.ama babayla uyuma şu an bizim için çok zor. eşim bu ara o kadar yoğun çalışıyor ki :( zaten eve bitmiş olarak geliyor.
ne kadar bir süre babayla uyudu? sonrasında yatağında sorunsuz uyudu değil mi?


meybie

bende bu sorunu doğduğundan beri yaşadım.bay bay diye uyku damlası oldu.inanılmaz bende işe yaradı.doktorunuza bir sorup deneyin derim.bence uykuya dalamıyor benim kızım gibi.bitkisel yağlardan yapılmış bir damla.araştırın isterseniz.


incitanesi

teşekkür ederim hemen araştıracağım.umarım işe yarar.



Cevaplamak için Üye ol