1 yaş altı bebek için kampüs kreş

yeniayy soruyor: 2

Ben 9aylık oğlumu Kampüs Kreşe yazdırdım. Kampus Krese buyuk çocuklarını veren aileler hep çok memnunlar ama daha önce hiç bebeğini kreş bölümüne veren birini görmedim. 

Kampüs Kreş ya da başka kreşe bebeğini veren var mı?

Ben de araştırdım ve teorik olarak 3yasa kadar kendi bakılsın önerilierini biliyorum ama ailelerin bakamıycak olması, etraftaki kötü bakıcı tecrübeleri o kreşin işyerime çok yakın olması bana Kampüs Kreşi düşündürttü. Lütfen sadece tecrübesi olanlar paylaşsın, teorik fikirler benim açımdan üzücü oluyor.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


tubapusat

Oglum Kampus Kres'e gidiyor. Bakici sonrasi 2.5 yasinda basladi kres tarafinda hic olmadi. Ama cok yakin arkadasimin oglu gidiyordu cok memnundu. Oglumun sinif arkadaslarinin kardesleri de kres tarafindalar ve olumsuz bir konusma olmadi.

Bizim Kampus Kres'te son senemiz ve cok memnunuz.


yeniayy

henüz 9 aylık acaba çok mu küçük diye geriliyorum. Gündüz iyi uyuyup keyifli bir gün geçirmezse asla yemez ve akşam da kolay uyumaz ve çok sık uyanır. Oyüzden kreşte de gürültü ve kalabalıkta uyuyamaz mı acaba diye endişeleniyorum tabii bu da her anımıza yansıyacak sonra en başta çocuğum mutsuz olacak.. 

Cevabınız için çok teşekkürler,
Rahatlattınız beniCevaplamak için Üye ol