Ataşehir kreş önerisi

staphyle soruyor: 1

Merhaba, iki yaşındaki kızımı saatlikten başlayarak tam gün kreşe göndereceğiz. Ataşehir de kreşler bölgesinde, önerebileceginiz kreşler var mı küçük yaş grubu için, çok da kalabalık olmayan? Gymboree , Helen Doron , Sevgi Yumağı, Yeni Dünyalar en çok duyduklarım. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


EsraSenturk

Merhaba,

Sanırım biraz sorunuzu yanıtlamak için geç kaldım.Fakat diğer velilere de yardımım olur diye deneyimlerimi paylaşmak istedim.

Herkesin çocuğu özeldir. Fakat benim Erenle ayrılmam çok zor oldu.Çok kaygılı bir anneyim.Sevgi Yumağı ataşehir şubesine tavsiye üzerine gittim, eşimin abisinin çocuklarıda yılladır Sevgi Yumağına gidiyor ve çok memnunlar.

Eren okula ilk başladığında 2 yaşındaydı, konuşamıyor yemek kendi başına yiyemiyor, su istemeye çekiniyordu. Okuldaki başta psikolog Sema hanıma ardından öğretmenine bu durumu belirttim. 15 gün çok kaygılı kimseye gülmeyen bir anne olarak okula istemsiz gittim, sanki çocuğumu benden koparmaya calışıyorlar psikolojisi ile..ama her zaman bana güler yüzlü olan okulun personelleri zamanla beni oğlumun gelişimi için okulun arkadaşlarının iyi geleceğine alıştırdılar. iyiki de alıştırdılar...Şimdi 2. senemiz ve gözüm arkada kalmadan teslim ettiğim, evdeki ilgiden bile daha cok ilgi gördüğü, gözleri sevgiyle bakan personelin olduğu bir yerde.. hic düşünmeden herkese tavsiye eder dileyen annelerede numaramı verebilirim. ben çok kaygılı,titiz, güvenmeyen bir anneydim, bu yüzden bütün ailelere yardımcı olabilirim. Sevgi Yumağı Ataşehir subesinde kurucu Ayşe hanım ,psikolog Sema hanımı bulun ve gerisini onlara bırakın. Güveniniz icin size elleriden geleni dürüstce yapacaklardır. Okulun temizliği, ilgisi, yaptıkları faaliyetler herseyine güvenebilirsiniz, okula alıştıkca cok mutlu eğlenceli okul süreci sizi bekliyor.  Beni bile alıştırdılar:)
Cevaplamak için Üye ol