Kadife uyku tulumu arıyorum

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Saduman

slm
bizde de  aynı sorun var.mothercare tulumumuz artık olmuyor nerdeyse, o yüzden tam da bu soğuk günlerde giydirmedik.kadife ve penye olması çok kullanışlı aynı zaman da pahallı.aslında site içerisinde yeni bir uygulama başlatabiliriz; bizim artık ihtiyacımızın olmadığı ürünleri, isteyenlere uygun fiyat karşılığında paylaşalım.yada buna benzer bişey, bilmem diğer herkes nasıl düşünür.


sofialoren

eee canlarım ben ogluma cıvılden 2 tane ıcı elyaf astarlı tulum almıstım tanesı 50 kusurdu ancak sadece 1 ay gıydırebıldım hemen kucuk geldı ayrıcada hıc ısıtmıyor cocugun ensesı buzzzz otesı kı sabah ayazında 16 aylık cocuk ususmekten uyanıyordu dusunun.sonunda kendım orgu ıle yaptım hemde cok basıt ve sıcacccııık tutuyor altına ınce penye bır pıjama gıydırıyorum uzerınede yun tulumunu oh elı yuzu pamuk pamuk uyuyor oglum evımızde kombılı ama yınede ustu acık yatmaları usutuyor yanı.


senayc

albimini ,biz hep onun uyku tulumunu kullanıyoruz. Çokkk memnunum. pamuklu içi,sağlıklı,terletmiyor. Yalnız alırken 2 yaş için alıyorsan 4 yaş için satılanı al. İlk yıkamada çekiyor biraz.  ilkini eskittik. Şimdi 2.yi aldık. yiğit çok deli yatar ve üstüne hiç bir şey örttürmez.
Kadife olsun illa diyorsan malesef bilemeyeceğim.


Aysegul_Yagmur_Irmak

C&A mağazasında kadife patikli tulumlar var. Ben 9-12 ay almıştım, 12-18 ay bedeninde aldığım diğer markalarla aynı, yani kalıpları geniş. Belki 12-18 ayı oğluna olabilir ya da daha büyük bedenini bulabilirsin.

Bir de Maya Tekstil'in (Penelope ve Othello markalarını üreten firma) uyku tulumu şeklinde de kullanılabilen kaz tüyü yorganı var. Ondan aldım birkaç ay önce, onu kullanıyoruz, çok memnunum.YesilAnne

Bize hediye gelmişti Flexi tulum patikli. Çok soğuklar gelene kadar onu çok rahat kullandık. Çünkü pofuduk değil. Ama çok iyi sıcak tutuyor.Ama patikliolduğu için yavaş yavaş kısaldı.Şimdi İdil Baby den aldık. Bu tam bir uyku tulumu. Kış soğuğu için yani pofuduk.Kadife çok güzel. Amaben özellikle patikli tercih etmedim. Birazcık uzayınca rahat olmuyor.Fiyatı 45- 50 arsındaydı ama. Tavsiye ederim.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Şu güne kadar patikli tulumlarda hiç sorun yaşamadık ama sanırım oğlumun boyu ortalama gittiğinden. 9-12 ay mesela yeni yeni tam geliyor. Hep birebir gidiyoruz ölçülerle. Beni doğumdan önce herkes patikli kullanışsız oluyor diye uyarmıştı ama ben şu güne kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Bebekten bebeğe, çocuktan çocuğa değişiyor tabi.


hande

Bizde patikli tulumlardan memnnuz. bizimde boyumuz ortalamada kilomuzda biraz ortalamanın altında gidiyor belki ondandır. geçen sene aldığım uyku tulumunun ayaklarını kesip giydirmek istediğimde de enden tabiiki olmadı. bende yeni bir tulum almıştım geçen hafta keşke bu yazıları daha önce okusaydım şenayc'nin dediği gibi 2 yaş için aldım ve yıkayınca üstüne çok daraldı:((


Aysegul_Yagmur_Irmak

Aslında çekmemesi gerek, firmaya mutlaka iletin bence. 2 yaş için yazıyorsa 2 yaşa olması lazım. Böyle bir sorun varsa da satıcıların uyarması lazım. Ya birkaç tane almış olsaydınız ve bir yıkamada hepsi çekseydi, yazık değil mi ama?! Mothercare, premaman, C&A, chicco, bunlarda hiç çekme sorunu yaşamadım.


hande

mothercare'de bende sorun yaşamadım. hatta Can'dan sonra 3. el kullanımındalar. (arkadaşların çocukları)

bu sefer sobee'den almıştım:(

en kısa zamanda gideceğim firmaya


Cevaplamak için Üye ol