4 boyutlu ultrason için Ankara'da fiyat bilgisi

gamze_yavuz soruyor: 9

Arkadaşlar merhaba,
4 boyutlu önümüzdeki ay 4 boyutlu ultrasona girmek istiyoruz ancak sağlık güvencemiz karşılamadığı için kendimizin ödemesi gerektiğini söyledi doktor ve burada fiyatının 400 tl olduğunu öğrendik. Ankara'da daha uygun fiyatlı olarak bildiğiniz bir merkez var mı acaba?
Şimdiden Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


elif_idil

4. ayda yapılan ayrıntılı ultrasondan bahsediyorsun sanırım... kontroller için nereye gidiyorsun bilmiyorum ama ben 2 kere girdim ayrıntılı ultrasona... birini özele yaptırdım eyüb ekici ye gitmiştim... 300-350 tl arasında bişeydi sanırım... bir de hastanede girdim, 29 mayıs hastanesinde.. tam hatırlamıyorum ama 100 tl nin altında bir rakamdı... tabi sen hangi şehirdesin bilmiyorum... ben ankarada gittim...


burcakyaman

4 boyutlu ultrasondan kastın hamileliğin ortasında yapılması gerekn detaylı ultrasonsa eğer burda da fiyatlar çok farklı değil. Benim takibimi yapan doktorum beni detaylı ultrason için başka bi uzmana yönlendirmişti. Ankaradada o adam bütün kadınlar tarafından bilinir:)) Hemen hemen bütün hamilelerin yarısında çoğu ona gitmiştir. Eyüp Ekici. Geçen ay kardeşimin eşi ankaraya gelince ona götürdüm. Aslında detaylı için özellikle ankaraya geldi fiyatı 300 tl idi. Rahat hamilelik, kolay doğum, rahat ve mutlu  bir bebek dilerim:))


gamze_yavuz

Teşekkür ederim cevaplarınız için .Ben HRS'ye gidiyorum kontrollere. Sağlık güvencem ayrıntılı ultrasonu karşılıyor ancak 4 boyutlu ultrasonu karşılamıyor. HRS'de fiyatının 400 tl olduğunu söylediler. Bu nedenle daha uygun bir yerde yaptırmak istiyoruz. Bir arkadaş özelden mesaj atmış. Demetevler-Selver Ünsal tıp merkezinde yapıldığını söyledi . Az önce sorudm 130 TL imiş fiyatı. Benden başka ihtiyacı olan olursa diye yazayım dedim. 29 Mayıs hastanesini de araştıracağım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.


karanfilim

29 mayıs iyi bir hastenedir...Eğer eyüp ekiciye gidemeyecekseniz...Ozdenvezuzulari

Ben de detaylı ultrasona Akropol Hastanesinde girmiştim.100 TL. verdim.


karanfilim

Bu arada ben de Etlik Lokman Hekim Hastanesinde yaptırmıştım...


ozgu_naz

sağlık güvencesinden sgk yı mı yoksa özel sigortayı mı kastediyorsun anlayamadığım için sorucam.eğer özel sağlık sigortası ise durum değişebilir.ben axa oyaklıyım ve sadece yatarak tedavi paketim var. ancak axa oyakla her anlaması olan kurumda paketin içinde olsun olmasın üyeliğime istinaden indirim alıyorum. 400 tllik çekimi 185 yaptırmıştım istanbulda ben. eğer böyle bir durumsa bence araştırabilirsin. güzel bir hamilelik e kolay bir doğum dilerim


gamze_yavuz

hem özel sağlık sigortam var hem de ssk ama özel sigortamın karşılamadığını söylediler. Bu nedenle 400 tl dediler yine de indirim yapariz demediler ben de zorlamadım açıkcası.


ozgu_naz

özel sağlık sigortanızın anlaşmalı olduğu çekim yapan yerleri öğrenin. dediğim gibi benim paketimde yoktu ama poliçe sahiblerine indirimleri var. orda da mutlaka vardır bu imkan.


Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Doğum öncesi süt arttırıcı 0

Mama yememe 0

Devlet ilkokulu 0

Uykuya dalma problemi 11