uyku da ağlama

did soruyor: 2

merhaba arkadaşlar.kızımın 2 gecedir çok ciddi bir ağlama nöbetleri var gece uykusuna yatırıyorum 5 dak uyuyor hıçkırıklarla ağlayarak uyanıyor.ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.aslında bu problem 6 aylık olduğunda başladı ne zaman dişler baş gösterdi uyku da ağlama nöbetleri başladı ama alıp kucaklayınca veya emzirince geçiyordu  2 gündür ne yolu denediysem olmadı 15 gün önce 4 üst dişi birden çıktı o yüzden dişten olduğunu pek zannetmiyorum.sanki birşey uyur uyamaz uyandırıyor dün sabah uykusunu uyudu akşam üstü uykusunu uyumadı saat 1,5 dan gece 11 e kadar uyutamadım :( çok canım sıkılıyor.hiç başına gelen,böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


canand

did merhaba.

yazdıklarınızdan yola çıkarak şahsen düşündüğüm, anladığım kadarıyla kızınızın hala diş sıkıntısı devam etmekte. Üstten 4 diş birden çıkardığını söylüyorsunuz (maşallah) büyük ihtimalle alt dişler de geliyor olabilir. Başka bir şey (hastalık gibi birşey olmadığını farzederek) olduğunu zannetmiyorum. Ki öyle olmasını dilerim. Diş sıkıntısı gelip geçecektir nihayetinde. Allah başka sıkıntı vermesin. Kolay gelsin.


_Sezin_

Bizde de benzer sorunlar var. Ben de ne yapacağımı bilmiyorum. Uyutamiyoruz da bazen 1 saati geçiyor uyuması.Cevaplamak için Üye ol