Kozyatağı Central Hospital

Gulos soruyor: 9

Merhaba, Kozyatağı Central Hospital da doğum yapan varmı? var ise doktor hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


colpang

Ben kozyatağı central da doğum yapacağım, yapınca daha ayrıntılı bilgi veririm, hamileliğimin başından beri Fatmanur Hacıbaloğluna gidiyorum, şu ana kadar memnunum.


skisac

ben sadece 5 günlükken sarılık kontrolüne gittim. hastaneden ve yaklaşımdan hiç memnun kalmadım. bir arkadaşımda çocuk doktoruna gitti bir sürü ilaç yazdırmışlar, başka bir hastane bu ilaçları nasıl 3 aylık çocuğa verirler demiş hepsini çöpe attırmış, bebek hemşireleri kötüydü. doğumu bilmem ama doğum sonrası emanet edilecek bebek hemşirelerinin kötü olduğunu söyleyebilirim.
ilk ve son gidişimdi. umarım bir daha yolum düşmez oraya


basakboran

arkadasınız hangicocuk doktoruna giti bilmiyorum ama gonca hanıma giderseniz süper ben iki cocuğumuda ona gönderiyorum


Gulos

Teşekkür ederim arkadaşlar, colpang bende senin doktoruna Fatmanur hanıma ilk randevumu aldım, doğumundan sonra da yorumlarını yazarsan çok sevinirim, bu arada inşallah çok rahat bir doğum geçirirsin.SekercikHnm

Arkadaşlar fatmanur hanım da veya central da doğum yaptınız mı? Nasıl hastaneden ve doğumunuzdan memnun kaldınız mı? Lütfen bilgi verir misiniz?


deryanb

kesinlikle ne hastaneyi ne de fatma nur hacıbaloğlunu tavsiye etmem


Kozzy

13 eylül 2012 de central hospıtal'da başak sel yaptırdı dogumumu. çok memnun kaldım. dikişlerim harıka, neredeyse çok ama çok silik görünüyor şu anda.  en yakın 2 arkadasım da aynı hastanede ve aynı dr ıle dogumlarını gerceklestırdıler. çok memnundu onlar da. aslında ben florence nıghtıngale kızıltoprak'a gıdıyordum fakat 40.haftamda dr ıle anlasmazlık yasadık ve cok sınırlendım. arkadaslarım memnun kaldıkları ıcın son haftamda başak hn a gıttım ve dogum yaptım :)) cok radıkal bır karar olmustu ama pişman olmadım.

yalnız kesınlıkle cocuk dr undan memnun kalmadım. hatta muayene hızı karsısında şok gecırdık dıyebılırım eşimle. bebegımızın 1.ayından ıtıbaren memorıal'da baska bır dr a goturmeye basladık.


deryanb

başak hanımı bilmiyorum ama fatmanur dan ben memnun kalmadım,sadece rahatlatıcı sözden başka bir şey yapmadı bana. Ne ilaç tedavisi, ne başka bir şey hiç bir şey uygulamadı, hele o yanındaki asistanı sibel hanım, neyse çok sinirliyim o doktora bilginiz olsun.


deryanb

ben fatmanur'a gittim ama hiç memnun kalmadım, tabi görecelidir, 


Cevaplamak için Üye ol