Multitabs Vitamin ve Sakarin ?

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ayberke

Bebegim 2 kg dogdu dogum yaptigim hastane c doktoru 5 tane ilac verdi bunlardan biri multitabs sonra kendi şimdiki c doktorumuza gittik o zaman 15 gunluktuk bu doktorumuz 4ilaci verme d vit ver demisti anne sutunde hersey var dedi bizde kestik


edamira

bide içinde sadece sakarin yok bişey alkolde diyordu sanki yanımda olmadığı için bilmiyorum ama dr. lar herkese veriyor zarar lımıdır bilmiyorum.


Esraa82

Merhaba ben de oglum icin multitabs kullandim 3 aylikken, guzel bir vitamin destegi sagliyor bebeklere.

Devit-3den farki A ve C vitamini de var icinde. Tatlandirici maddeler bebek ilaclarinda hep var, asist, calpol hemen aklima gelenler.. Sadece ilaclarda degil bebek mamalarinda, yedigimiz herseyde bi miktar katki maddesi veya dogal olmayan maddeler var ne yazik ki.. Kacinmak ama cok da dert etmemeli bence, ozellikle D vitamini bi zaman sonra demir bunlar bebek beslenmesinde olmazsa olmazlardan.


ayberke

Aslında ben şunu demek istemiştim.Bbebeim erken doğdu(7 aylık) buna rağmen 4 yıllık çoçuk doktorumuz vitamini vermeyi uygun görmedi.Anne sütünde herşey var dedi birtek d vitamini hariç.Bu nedenle doğum yaptıım hastanenin çoçuk doktorunun verdiği iaçların hepsini iptal etti bizde vermedik.Artık gerisi size kalmış.


ayse_anne

benim drumda ankarada özel hastanededruydu multı tabs verdı gunde 1 ölçek veriyrz halada 1 yaşına dek verilcekmıs ole dedı  sımdı sız bole dıyınce kafam karıstı ama zannetmyrm bı sıkıntı olacagını cunku dıggerlerınde de varmıs sonucta acıkcası bende bıraz pımpırıklı bır annaeyım bu kkonuyu dıger dr sorcagım sız devam edyrmusnuz kullanmaya ha bu arada kafasını tam ttutabılmesı kemık geklısmımı ıcın gereklıymıs sonucta bende sadece anne sutu vryrm ve ıcınde d vıt yokCevaplamak için Üye ol