Geniz eti

kuzey_mania soruyor: 4

Arkadasimin 5 yasindaki oglunda geniz eti teshisi konmus. Dr ilacla kuculebilecegini kuculmezse ameliyat edilecegini soylemis. Geniz eti hakkinda tecrubeleriniz varsa paylasabilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


duyguzynp

Benim 2 yegenim de de vardı aynı sorun ikisi de 3 yasından sonra geniz eti ve bademciklerini aldırdılar

ameliyat olmaktan çekinmesinler bence. 3 yaştan sonra alınıyor zaten .cok sık hasta olurlardı ve iştahları yoktu ameliyattan once. ameliyat sonrasında bu şikayetleri gitti . 
Şu anda zaten agızdan nefes aldıgı için geceleri de uyku bozukluğu horlama vs şikayetleri vardır.bu yuzdende sık faranjit olurlar.hepsi zincir gibi birbirine bağlı maalesef.ve çok basit bir ameliyat korkmasınlar...saltinoz76

slm manıa
çocuğumun değil ama benim vardı küçükken geniz eti sorunum.asla burnuman nefes alamazdım gıcık olurdum.ilkokul 5i bitirdiğim sene yaz tatiliydi hiç unutmuyorum ameliyat olmuştum..zor bi ameliyat değil.korkmasın bence arkadaşın çok rahatlatıyor sonrasında..şimdiden geçmiş olsun...


Marlasinger

Benim kardeşimde vardı geniz eti.Çok sık hasta olurdu bu yüzden o zamanlar doktor küçülebileceğini söylemişti ameliyat etmemişti.Gerçekten de şimdi tam yaşını hatırlamıyorum ama küçüldü ve sonunda kayboldu.Ameliyata gerek kalmamıştı.


kuzey_mania

Cok rahatladik tesekkurler :))Cevaplamak için Üye ol