rEcaro young sport 9/ 36 kg oto koltuğu hakkında ?

organikanne soruyor: 2

Merhaba ;

oto koltuğu almamız gerekiyor. incelediklerimiz arasında en mantıklı ve güvenilir (bittabi römerden daha uygun:) bu oto koltuğunu bulduk. lakin baş koruyucu ,köpük dolgu kısım bizi tereddütte bıraktı:/ 'çocuğu çok sıkar mı  acaba ?'diye endişe duyduk.

bu oto koltuğunu kullanan varsa bizimle bilgi paylaşabilr mi? baş kısmı cidden rahatsız ediyor mu? memnun musunuz?

şimdiden teşekkürler:)

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


tugbat

Uzun zamandir kullaniyoruz. Cocuk rahat ediyor uzun yolda (8 saatlik yolda) bile problem olmadi. Diger koltuklarda tecrubem yok ben de bunu yurt disindaki yorumlara bakarak almistim. Ufak tefek problem olarak soyleyebileceklerim:

1. Hava degisikliklerinde ozellikle cok soguk havalarda kilidin alarmi otuyor kilitlenmedigi icin. Cocuk yokken bile icinde kilitlemek gerekiyor sesi sinir bozucu olabiliyor.

2. Uzun yolda terletiyor. Araba klimali ama devamli yaslaninca ne yazik ki terliyor.

3. Kilidi cocuklar acamasin takamasim diye biraz mesakkatli yapilmis.

Bunun disinda baska sorunlar yasamadim.

Kizim koltuguna severek oturur.


atmutlu

biz de recaro kullanıyoruz.bizimki pek sevmedi ama mecburen oturuyor.ona hangi koltuk olsa sevmeyecek çünkü sürekli öne geçmek istiyor.koltuk çok rahat baş kısmı ile ilgili sorun yaşamadık ancak yeterince yüksek değil dışarıyı rahatlıkla göremiyor ayrıca terletiyor.arkadaşım maxi cosi tobi almış daha yüksek olduğu için çevreyi rahatlıkla görebiliyor baş kısmı da daha geniş.onu da inceleyebilirsiniz.ama ben recaroyu daha güvenilir buldum.Cevaplamak için Üye ol