wii fit kullanan var mı?

yummyyaman soruyor: 10

7 ay önce doğum yaptım ve hala çok fazlam var.fakat bebekten ötürü sporda yapamıyorum.dışaerı yürüyüşe de gidemiyorum hava bozuk.evinde wii fit olan ve bu yolla kilo veren var mı?ya da bu konuyla ilgisi olan.tavsiye eder misiniz?

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


bora

isterseniz mail atın, ben de bilmiyorum. selvercelik@yahoo.com


calemity

ya bende isterimmmm...ayseaktoklu@gmail.commazsanız

tşk ederimmm atabilirseniz atamazsanızda canınız sağ olsun


yummyyaman

boracım,ama bak sen ilk bana yardım için yazmıştın,yokluğumda neler olmuş??Elbette ben de isterim.bence bir zaman bulabilirsen bilg.yara scan edebileceğin bir yer varsa,scan ettikten sonrada bizlere yollayıp hayır dualarımızı alabilirsin:)) ozgurspa@gmail.com
lüüütfeeennnn:)))


khan

"Hamilelik öncesi ve sonrası egzersiz" gibi bir grup kurup, grubun dosya paylaşım alanında scan edilmiş halini paylaşabilirsiniz. Sorular, sadece bir soru ve sadece o soruya verilecek cevaplar için tasarlandığından, grup size daha esnek gelecektir.

İsterseniz bunu ayrıca sorulaştırabilirsiniz, "Hamilelik sonrası egzersiz önerileriniz" gibi. Wii fit herkesin merak edip girmeyeceği bir başlık, daha çok cevap veren çıkar belki.

En yukarıda, sağda ana menü var. Orada "Benim" başlığı altından "Mesajlarım"a gidip yeni mesaj yaratıp mesaj göndermek istediğiniz kişinin adını yazarak mesaj atabilirsiniz. Arkadaşınızsa ya da ailenizdeyse adını yazmaya başladığınızda otomatik olarak çıkacaktır zaten.


okanumut

Bu çok faydalı bir bilgi oldu:)) (nasıl msj gönderileceği..) Teşekkürler..anneyazar

Hadi bakalım grubu kurdum gitti :) Hepinizi bekliyorum efendim :) Grubun adı "doğum sonrası kilo verme" pek yaratıcı bir isim değil ama idare edin artık :)


bora

ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM,BEN HALA YAZAMADIM ŞU DİYET LİSTESİNİ, ÇÜNKÜ HERGÜN EVDDEN  GETİRMEYİ UNUTUYORUM:)) UNUTKANLIK HUYUM DEİLDİR AMA ÇOCUK FAKTÖRÜ OLUNCA BÖYLE OLUYO, ŞİMDİ TELEFONUMA HATIRLATMA KURCAM VE YARIN MUTLAKA GETİRECEM.VALLA SÖZZZZZ:)))


anneyazar

Valla bize grup bile kurdurdun bundan sonra unutursan karışmayız :))bora

SELAM SONUNDA BU SABAH BİL. KAYDETTİM LİSTEYİ AMA SİZE NASIL GÖNDERCEM ŞİMDİ:))))


khan

Bora,

Doğum sonrası kilo verme grubunun dosya paylaşım alanında paylaşabilirsin. Gruba üye olanlar o alana dosya yükleyebilir ve yüklenmiş dosyaları indirebilir. Önce gruba üye olup sonra aşağıdaki linkten dosyaları yükleyebilirsin.

http://www.nurturia.com.tr/groups/750cb527-c22d-4f40-9e6e-9d21016b8f23/files

Aynı linke grubun avatarı altındaki Dosyalar linkinden de ulaşabilirsin.Cevaplamak için Üye ol