Yarım gün bakıcı fiyatı

yesim soruyor: 10

Annemin yükünü hafifletmek için yarım gün bakıcı tutmak istiyorum.Ankara'da yarım gün bakıcı fiyatları ortalama ne kadardır? 

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


yesim

Teşekkürler maviege.


yesim

merhaba masme,
ben oğlumu kreşe vermeye karar verdim ve geçen hafta da kreşe başlattık şuan alışma sürecindeyiz bir deneyelim dedik, eğer alışamaz ve çok mutsuz olursa bakıcı arayışına girelim diye düşünüyoruz.


tinkerbell

Arkadaşlar, bize şu anda yarım gün bir teyze geliyor, Egeyi bakmaya. Biz Çayyolunda oturuyoruz, bayan elvankentten geliyor. 12 gibi gelip saat 6 da çıkıyor. 550+100 yol parası veriyoruz. Umarım fikir verebilmiştir.


Oece

Ben de yarım gün veya daha kısa süreli oyun oynayabileceğim şekilde iş bakıyorum. Ankara çukurambar yüzüncü yıl civarında. Bu konuda tecrübem de var.


hulya_Oyku

Oece bence başka bir başlık altında bu konuda tecerübeli olarak iş aradığınızı belirtirseniz size daha çok faydası olur. Ana başlık dikkat çekecektir bakıcı arayan annelerin....:))Oece

teşekkürler


annedennotlar

bende esatta oturuyorum ve yrm gün ev işi için bir yardımcı arıyorum.aslında saat 13:00-14:00 gibi gelip akşam 19:00 gibi çıkabilecek birisini arıyorum.ne kdr istiyorlar bilmiyorum ama acil detek lazım yoksa ben kafayı sıyırcam:)


Marlasinger

Ben İstanbuldayım fiyatlar belki fark edebilir.Haftada 3 gün sabah 9:30 da gelip akşam 17 de çıkıyor kadın.570 veriyorum.(400 düşünüyordum ama kimseyi bulamadım:S)emine_efe

ankaranın neresinde oturuyosunuz yeşim hanım..


iremyavuzisik

marlasinger,
ben de istanbuldayım. haftada 3 yarım gün 9-2.00 arası 500 veriyorum. onceden temizlige gelen yardımcımıza yaptıgım teklif. 80 ytl temizlik ucreti uzerinden hesapladım ben. seninkine gore biraz pahalı olmus galiba benimki fiyat teklifini sen mi yaptın, yardımcın mı?Cevaplamak için Üye ol