Plasmacar?

osman soruyor: 7

Plasmacar kullanan var mı? Olumlu ya da olumsuz düşünceleri alabilir miyim?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Deniz06

Bence akülü araba ya da bisikletlere kesinlikle tercih edilmesi geren bir ürün Plasmacar. Biz çok memnun kaldık. Hatta daha sonra üst beden kasları zayıf olan arkadaşımın çocuğuna hediye ettik, çok faydasını gördüler.


annekaleminden

kızıma (4 yaşında) doğumgününde almayı düşünüyorduk. joker de kullandı 2,3 dk ama pek başarılı olamadı, yani kullanmadı. hemencecik kullanılamıyor sanırım biraz tecrübe istiyor, aklınızda bulunsun...


kader_eymen

plazmacarı 15-20 gün önce aldık şu sitede fiyatları kargo dahil 69 tl ye ve geldiği günün ertesinde 24,5 aylık olan oğlum olayı tamamen çözdü beni taklit ederek ve şuan evde halıları bir kenara yığıp antrede kullanıyoruz, henüz dışarıda deneme fırsatı bulamadık fakat parka gittiğimizde götürmeyi düşünüyorum , çok fazla ilgi çekebileceğini düşünerek henüz götüredik.

gerçekten üst beden kaslarının gelişimi için çok güzel bir ürün ve ayaklarıylada yürüterek kullanabileceği bir ürün, oğlum ona bisiplet diyor ve çok seviyor.

diğer sitelerdeki diyatlarıyla kıyaslanınca burada yarı fiyatına geliyor, yorumlarada bakabilirsiniz....

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=10415


elvan

kader_eymen ben de bu siteden sipariş verdim az önce. araştırma yaparken başka bir sitede bir yorumcu, çakmaları olduğunu kesinlikle orijinalinin alınması gerektiğini yazmış. çakmasını kullanmışlar, bozulmuş hemen. link vereyim :
http://www.hepsiburada.com/Liste/plasmacar/ProductDetails.aspx?productId=oyunvoplasma&categoryId=23020993

sizin kullandığınız ne durumda? tam markası nedir? piyasada birkaç çeşit mi var? kaliteleri fark ediyor mu? fiyatının ucuz olması cezbetti ama ucuzluğu acaba "çakma" mı diye düşündürmüyor değil....


osman

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Çok eğlenceli olduğu kesin. Ama, fren ya da benzeri bir durdurma mekanizması yok. Biraz eğimli zeminde çocuk için risk oluşturur mu diye düşünüyorum.


Deniz06

@osman: İsterseniz internetten videolarına bakın, biz almadan önce öyle yapmıştık. Hatta sadece çocukların koskoca büyüklerinde plasmacar'lara bindiklerini görünce çok şaşırmıştık.


gen

bizde 3 yaşındaki kızımıza aldık çok severek kullanıyor,ama her alanda kullanılamıyor,kullanılacak zeminin düz olması gerekiyor,eğimli zeminlerde freni olmadığı için hızlı gidiyor eğer çocuk büyükse ayakları ile durdurabilir ama küçük çocuklar için eğimli zeminler riskli ve bir büyük kontrlünde kullanılmalı diye düşünüyorum,biz 129 tl ye aldık,ama herşeyde olduğu gibi bununda çakmaları var tabiiki bu kadar fiyat farkı olduğuna göre kalite farkıda vardır muhakkakCevaplamak için Üye ol