suçlu ikinci azı dişler mi?

elifce soruyor: 4

oğlum doğduğundan beri hiçbir zaman iştahlı bir çocuk olmadı ama birşekilde kendini idame ettirek kadar yedi yada cebren ve hile ile yedirildi yanlız son 15-20 gündür çok kötü durumdayız abartı gibi gelecek size belki ama hiçbirsey yemiyor oyunla tvyle ödülle zorla yani hersey denendi ama yok yemiyor dişleri çıkyo gececek diye kendinmi avutuyorum  ama hala diş görünmüyor sadece eli yle kaşımaya çalışıyor tecrübeli annaeler bu ikinci azılar bu kadar zor mu çıkıyor acaba

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


gokselay

aynı sorun biz de de var her şeyi yiyen kızım yemez oldu bende 2.azılarda şüpheleniyorum. 22 aylık bu aralar mı çıkıyor acaba?


nilufderin

aynen, aynen... Her zaman iştahsız ama bu aralar iyice coştu, ben yakında çocuğu yemek yemeyen anneler terapi grubu kurucam aksi halde tek başıma deliricem. Şu dişler çıkınca ne olacak bakalım, bütün umudumu ona bağladım.


elifce

benimde tek umudum dişler çıkınca hersey düzelecek diye beklemek...takmamaya çalışarak bu dönemi atlatmak için kendime terapi yapıyorum:)


Kozzy

oğlum 16,5 aylık. 16 tane dişi var. sadece son azı dişleri kaldı ve bu aralar onlar da çıkacak gıbı. cok huzursuz ve ıstahsız.Cevaplamak için Üye ol