Kadıköy florence nightingale hastanesi doğum

skisac soruyor: 9

Merhaba,
Kadıköy/Kızıltoprak Kadıköy Florence Nightingale'de doğum yapan var mı, doktorunuz kimdi, memnun kaldınız mı hastane, doktor ve hemşirelerden?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


elizselin

Ben yaptim. Hatta 2.yi de orada yapacagim. Doktorum Tansel Cetinkaya hastane doktoru. Cok da memnunum. Tavsiye ederim. Ancak dogum sonrasi satafat gorkem seviyorsaniz orasi dogru yer degil cok sade ve butik bir hastane.


dryzy

Ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine orada kontrollere başlamıştım.doğum da orada olacaktı,fakat ben memnun kalamadım hastaneden ve personelinden :(tabii siz yine de  doğum katı hemşirelerini yenidoğan personeliyle tanisin belki değişmiştir.


skisac

memnun kalmamanizin nedeni neydi


maviboncukk

Hamileyken bir kere gittim, krsinlikle memnun kalmadım. Tavsiye etmiyorum..dryzy

Biraz uzun bi hikayesi var ama kısaca özetlersem size;doktorum ben 30. Haftada ve erken doğum riskim varken başka bir hastaneye geçti ve bundan haberdar edilmedim . Ve bu dönemde de yatan katındaki bir personelin ( hala orada çalışıyor mu bilmiyorum)kişisel kaprisleriyle, toyluğuyla uğraştık. Tabii bu işler şans meselesi birazda ..


sizkaya

Bende orada doğum Yaptım oğlum erken Doğdu yeni Doğan yoğun Bakım Ünitesi'nin çok iyi OLDUĞUNU duyduğum için Orayı seçmiştim. İyikide seçmişim çok memnun kalmıştım.doktorum dışardan bir doktordu.


nevena

Doktor önerebilir misiniz? ben de orasını düşünüyorumnevena

Doktor öneriniz var mı kadıköy florence nightingale hastanesi'nde?


skisac

Devrim Sezen Öktem'e  henüz bir kere gittim, güler yüzlü, ilgili, detay bilgi veren bir doktor izlenimi uyandırdı bende.


Cevaplamak için Üye ol