Anadolu sağlık merkezi' nde tavsiye edebileceğiniz çocuk doktoru var mıdır?

yelizfiliz soruyor: 7

Anadolu Sağlık Merkezi' nde tavsiye edebileceğiniz çocuk doktoru var mıdır?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


yoseduru

dr.ayşe sokullu
benim kuzu eline doğmuştu ogün bugündür gideriz cok da memnunuz
bütün sorulara sabırla cevap verir gereksiz testler isteyen ilaç yazan bi doktor kesinlikle değil net bi kadındır tavsiye ederim:)


SEREL

paşam doğduğundan beri kendisinden başka doktor tanımayız.EBRU GÖZER benim gibi pimpirikli bir anne karşısında bile gayet sabırlı güleryüzlü oldukça dikkatli gereksiz ilaç yazmayan detay atlamayan ve her aranıldığında ulaşabilen bir doktor.


alpine

Ayşe Sokullu'yu tavsiye edebilirim. Namık Kemal Bey'i tavsiye etmem. Diğerleri hakkında yorumum yok.
Yalnız Ayşe Sokullu biraz ilaç yanlısı bir doktor gibi geliyor bana. Her gidişimizde bir reçeteyle çıktık. Bu durumda öncelikle içgüdülerimi dinliyorum. Çoğunlukla yazılan ilaçları kullanmadan iyileşti bebeğim. Şu anda bağışıklığının güçlü olmasını vücudunun savaşmasına izin vermemize bağlıyorum.


evhamlianne

Ayşe sokullu'yu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kendisine kızım 9 aylıkken başlayıp 26 aylıkken bıraktık. Şükürler olsun ki bırakmışız diyorum. Şu andaki doktorumuzun ve de söylediğine göre dünya sağlık örgütütnün bile tasvip etmediği tüm öksürük, grip ilaçlarını bolca yazan, eylül ayında ağzında aft çıkan kızıma antibiyotiği dayayarak kızımı komaya sokan kişidir. Adını bile duymak istemiyorum. Lütfen kimse de götürmesin. Kızımı bu hafta çocuk nörüloğuna götürmek zorunda kaldık ve Ayse Sokullu2nun en basit bir grip ve oksurukte bile yazdıgı ilaçları kesinlikle kullanmayın diye bizi uyardı.

Gerisini siz düşünün ve bu dr.a ne kadar güvenilebileceğini bilin istedim !!


yelizfiliz

Teşekkür ederim bütün cevaplar için... Ayşe Hn ı yoğunluğundan ve sağlıklı iletişim kuramadığımız için bende bıraktım... Gereksiz testleri istemesi iyice soğuttu beni. Özel hastanelerin özel sağlık sigortası var diye hastaları yolunmuş kaza çevirmesi de cabası :((


mezguashe

Biz de Ayşe Hanım'a gidiyoruz. herşeyi çok araştırdığımdan mıdır yoksa çok da ihtiyaç duyduğumuz bir durum yaşamadığınızdan mıdır bilmiyorum ama Ayşe hanımdan memnunum. Bugüne kadar Demir damlası ve D vitamini dışında hiç bir ilaç önerisi olmadığı gibi kullanalım mı diye sorduklarıma da hep gerek yok diye cevap vermiştir. MADi çok sever çok iyi iletişim kurar. Gündüz idrar rengi ile ilgili endişelenip aradıktan sonra gece kendisi geri dönüp durumu hakkında bilgi almıştır yani ilgilidir. Ama dediğim gibi bir kez dışında hiç arama ihtiyacı duymadım. Sorularımın cevaplarını söyleyip uygun mudur dedim hep. Ve ilaç kullanmaktan hoşlanmadığımı da hep belirttim. Acil ya da sıkıntılı bir durumla karşılaşmadığımız için bahsedilen olumsuzluklarla karşılaşmadık.


esrasena

Namık Kemal Bey'i tavsiye ederim.neden derseniz hastaneye bile gitmeden her aradığımda ulaşabildiğim bir doktor,antibiyotik yanlısı değil,soruları dinleyen ve sabırla cevap veren biri,gereksiz yere test yaptırmayan biri,herşeyden önemlisi bilmem ne marka mama,bez..vs kullanın diye dikte etmeyen birisi.sormadan marka telafuz etmiyor,ilk bu dikkatimi çekmişti.3 aylıkken gitmeye başladık halen de çocuk doktorumuz.Cevaplamak için Üye ol