süt sağma makinesi hakkında

denizzz2011 soruyor: 7

merhaba,

3 ay önce lansinohun affinity 2'li sağma makinesini almıştım ama sanırım cihazda sorun var çekiş gücü çok zayıfladı gibi geliyor. internette ve sitede araştırırken aventten birçok kişinin memnun olduğunu öğrendim. cihazı internetten almak için bakarken birçok modelle, SCF ile başlayan, karşılaştım.Elektrikli bir pompa almak istiyorum ama bu sefer hata yapmamalıyım, hangisini almalıyım bilemedim.  Lansinohu ve aventi kullanan arkadaşlar var mı karşılaştırmasını yapınca hangisi daha iyi, aventte almamı tavsiye ettiğiniz model hangisi? bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


polen

medela kullandım ikisinde de memnundum.hem elektrikle hem de pille çalışıyor.


dilekdeniz

medela kullandım hastane tipi büyük bir makineydi modelini hatırlamıyorum ama çok memnun kaldım


dilekdeniz

evet medela lactina select benim kullandığım makina çok rahat az zamanda çok süt alınabiliyor


polen

şarjlı pil kullandım,daha çok dayanıyordu.zaten normal pil pek kullanmamaya çalışıyorum.


bebegimoldu

Merhaba,

Ben bu sorunuza cevabı aslında yazmısım bloga J

İhtiyacınız olan her an, arkadaşlarınızla buluşmadan arabada park yerinde, iş yerindeki tuvalette, bebeğiniz yan odada uyurken sağabilmelisiniz. Sessiz olmalı, bunların her birine izin verecek şekilde mobil olmalı, bir dakikada en fazla sütü sağan model olmalı ve emilmekten çekiştirilmekten harap haldeki göğüs uçlarınızı daha da örselememeli. Bu pompa hangisi derseniz kanımca şudur.

  • Philips Avent Elektrikli  pompa diğer pompalara göre çok daha naziktir. 5 yapraklı silikon masaj başlığı sadece bu pompada vardır. Bu başlıklar süt üretim noktalarına masaj yapar, süt üretiminizi ve akışını artırır.
  • Sessiz çalışır. Bebeğinizi uyandırmaz, yan tuvaletteki mesai arkadaşınız içeride ne yaptığınızı bilemez.
  • Şarjlı ve pilli de çalışabildiğinden elektrik kesilse ya da priz olmayan yerlerde de kullanabilirsiniz. İçinden çıkan başlıkla aslında bu aynı zamanda manuel bir pompadır da.
  • Ritminizi kaydeder. Göğüsleriniz çok acıyorsa yavaş, sütünüz bolsa hızlı pompalayabilirsiniz ve siz hangi ritmi tercih ediyorsanız o ritmi kaydeder. Sınırsız pompalama hızı mevcuttur yani.
  • Kurulumu kolaydır. Nasıl derseniz bu yazıda ” Philips Elektronik Pompayı Nasıl Kurarım?” başlığı altında.
  • Teknik servis garantisi vardır. Mecidiyeköydeki ana Philips Bayii pompa sorunları ile ilgili size aynı gün geri döner. Serviste kalması gerekirse tamirde kalana kadar size yedek pompa sağlar.
Detayını okumak isterseniz yazının tamamı burada. Umarım yardımcı olabilmisimdir. Sevgiler.


egis

Ben Medela mini elektrikliden pek memnun kalmadım. Şimdi Avent tekli elektrkli kullanıyorum. İhtiyacım olduğunda şarjla yani pilli de kullanıyorum. Çok memnunum.


yeldai2r

ameda lactaline süper.Cevaplamak için Üye ol