İstanbul'da güvenilir bir kalp doktor arıyorum.

duyguveduru soruyor: 7

Arkadaşlar, İstanbul'da güvenilir bir kalp doktor arıyoruz. Bir arkadaşım annesini götürecek. Anjiyo olması gerekiyor ve gerek görülürse anjiyo sırasında stend takılacak. Onunda 2 çeşidi varmış birini ssk ödüyor, diğerini ödemiyor fiyatı 3000$ civarıymış. Bazı kötü niyetli doktorlar onu kullanmaya yönlendiriyormuş. O yüzden güvenilir bir doktor arıyoruz. Bildiğiniz varsa paylaşır mısınız?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Saduman

prof.dr.servet öztürk,sanırım şuan memorial de çalışıyor.eli çok iyidir.sanırım ilaçlı stendi hiç bir kurum ödemiyor,ama ilaçlının ömrü daha uzun oluyor diye biliyorum .siz yinede bir soruşturun.geçmişler olsun..


duyguveduru

çok teşekkürler.


uzaylianne

Ben de Servet beyi önereceğim.Annemin doktorudur.Memorialde çalışıyor.SGK ile anlaşmaları sanırım yok ama kişisel görüşüm iyi bir hekim arıyorsanız Servet beye güvenin derim.Çok geçmiş olsun


duyguveduru

Cevabın için teşekkürler talisko.


EsraEA

Anadolu tarafındaysanız Maltepe Üniversitesi kardiyoloji ekibi çok iyidir. Prof olsun derseniz bölüm başkanı Bahadır hoca prof ama genel olarak ekibin hepsi çok iyi.
Ama o stent uygulaması muammalı bir konu. Kötü niyetten değil ama farklı üniversitelerin ve farklı eğitim araştırmaların farklı ekollerine bağlı değişiyor diye biliyorum. Hatta bununla ilgili bir dava da vardı ama hatırladığım kadarıyla aleyhte bir karar çıkmamıştı.


duyguveduru

çok teşekkürler Esra.


quneserdem

size güvenebileceginiz babacaN BİR DOKTOR TAVSİYE EDECEĞİM ACIBADEM MASLAK HASTANESİNDE ÇALIŞIYOR AYNI ZAMANDA ÖZEL KLİNİĞİDE VAR KARDİYOLOG OLARAK SORUYORSANIZ TAVSİYEM PROF DR. ALPAY ÇELİKER  KENDİSİ COCUK KARTDİYOLOGUDURCevaplamak için Üye ol