HİPP MAMA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

amadeus soruyor: 8

BEN APTAMİL KULLANIYORUM SİZCE HİPPE GEÇMELİMİYİM(ORGANİK OLDUĞU SÖYLENİYOR)

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


wonderwoman

Mama kullanmiyorum ama muhallebisine katiyorum bazen, doktor onerisiyle aldim. Organik ve gdo icermiyor bence kullanmalisin.


Madre

merhaba. ben de katı gıdaya geçişte hipp 2  (gunde 125 ml) kullandım organik olduguna inanarak. drlar genelde aptamili biliyor ve onu oneriyorlar. hıpp bulamadıgım bır seferınde mecburen aptamıl almıstım. benim biberondan ıcmeyen oglum aptamili lıkır lıkır ıcıp devamını isteyince aptamile gectik :) sanırım ıcındekı seker mıktarından, bilemiyorum. ıstah sorunu olursa fikir verir belki diye yazdım canım..


yie

doktorlar, en basitinden, hangi firmanın represantı daha çok ziyaretlerine giderse, firmalarını hatırlatırsa onun mamasını öneriyorlar.


zeyzey

@ jujube
ben kahvaltının kıvamlı olması için, tam buğday veya çavdar ekmeği alıp kurutup rondodan geçiriyordum, toz haline geliyordu, onu kullanıyordum.amadeus

bencede aptamil tek markaaaaaa hipp aldım beğenmedi yemedi


Nicomedia

hımm kafam karıştı


denizkayla

Oglum cok gazliydi,mamaya gectigimizde bize sadece hipp ürünlerini kullanmamizi tavsiye etti.Meyve püresi,bisküvisi ve mamasini kullandim.püreyi cok az verdim ama mama ve bisküviyi baya vermistim.organik oldugunu söylemisti doktorum..


naremania

Piyasadakilerden iyidir elbette ama 2012 sonunda marketlerdeki kutularda "değiştirilmiş formül" yazanları bu amblem olmayan eski seriyle karşılaştırdım ve bilin bakalım ne gördüm: soya lesitini. Soya lesitini nasıl bir organik anlayışa sığar aklım almıyor. Bir de kutuların üstüne mr.hipp beyzade "i personally guarantee" deyip resmini bastırmış. mail attım bununla ilgili, cevap yazmadılar bile. Dolayısıyla ben mamaların hiç birine güvenmiyorum. Mümkünse anne sütünden direk ek gıdaya geçmeli. Sadece kısa bir süre gece aralıksız uyusun diye organik pirinç unundan muhallebi ya da hippin sadece tahıl içeren karışımından gece sütü yaptım. Eminim bundan daha iyi seçenekler de vardır. Esas mesele süt arttırma teknikleri bence.


Cevaplamak için Üye ol