Kraft oto koltuğu

anneoldum soruyor: 10

merhaba arkadaşlar;

Ahmet yiğite artık oto koltuğu almaya karar verdim.Kraft marka almayı düsünüyorum.Ama 9-25mi,9-36 kilomu ne önerirsiniz tecrübeli anneler.

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


nnunnis

biz başka bir markanın 9-25 kg. olanını kullanıyoruz 9-36 oğlunuza büyük gelebilir.


anneoldum

hangi marka memnunmusunuz peki.Benim fiyat aralıgıma uygun en güzeli kraftın oto koltugu


nnunnis

kidicare diye bir marka 25 tl ye almıştık 3 ayrı yatış pozisyonu var http://www.hellobaby.com.tr/9---25-Kg/Kiddicare-Banjo-Otokoltugu-9-25-kg-Kirmizi.aspx bunu aldık memnunum.


nnunnis

bizim arabamız izofiksli olmadığı için bu uygundu ama sizin aracınızın izofiksi varsa ona dikkat ederek alın.


anneoldum

 nnunnis çok güzelmiş linkteki koltuk.Kırmızıyıda cok severim asagı yukarı fiyatlarda aynı .Favori listesine ekleyelim bakalım :)

 Bizimkindede isofix yok ama kemer takma bölmesi varya kullanabilirizMCA

kilo aralığı geniş olanlar daha az yatıyor ve daha büyük oluyor boyut olarak. ana kucağı kadar yatmıyor tabi. bebeği içine koyarak farkına bakın bence.


tubish36

Merhaba. Bizde ilk basta kraft bakmıştık ama sonra fikir değiştirdik. 936olanlar yatmıyor.bence 9 18 alsan daha rahat olur. Birde kesinlikle kafa yastığının olmasına çok dikkat etmelisin.biz maxi cosi tobi aldık.cok memnunuz.hemde yüksek olduğu için rahatlıkla dışarıyı seyredersek uyuyabiliyor.ancak cok terletiyor:(


anneoldum

9-25 bence en makulu ozaman. Terlemeyede çözüm yok sanırım :)mstf

Isofix bağlantılı oto koltukları kemerle bağlananlara göre daha pahalı. Ben Isofix ile kemerle bağlanan arasında güvenlik açısından pek fark görmüyorum.

Yakın zamanda ben de oto koltuğu alacağım. Şu ana kadar ki yorumlara bakarak kraftın 9-36 olanını almaya karar verdim, Isofix hakkında ne diyorsunuz?


aslikenan

kraft omega oto koltuğu kullanıyoruz 9-36 çok memununuz. şu an oğlum Bora 18 aylık gayet keyifli yolculuk yapıyoruz. 6-7 saat gibi uzun yolculuklarda bile yatagındakinden daha iyi uyuyor. Biz Fethiye'de yaşıyoruz burası biraz sıcak. Terleme her daim problem ama sırtına havlu koyuyoruz.Sorun ortadan kalkıyor.Cevaplamak için Üye ol