Kraft oto koltuğu

anneoldum soruyor: 9

merhaba arkadaşlar;

Ahmet yiğite artık oto koltuğu almaya karar verdim.Kraft marka almayı düsünüyorum.Ama 9-25mi,9-36 kilomu ne önerirsiniz tecrübeli anneler.

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


aslikenan

kraft omega oto koltuğu kullanıyoruz 9-36 çok memununuz. şu an oğlum Bora 18 aylık gayet keyifli yolculuk yapıyoruz. 6-7 saat gibi uzun yolculuklarda bile yatagındakinden daha iyi uyuyor. Biz Fethiye'de yaşıyoruz burası biraz sıcak. Terleme her daim problem ama sırtına havlu koyuyoruz.Sorun ortadan kalkıyor.


mstf

Bende Kraft 9-36 almaya karar verdim. Bizimki 7 aylık yaklaşık 8,5 kilo. Bu koltukların açıklamasında 1 yaş ve üzeri içindir yazıyor. Ama sanırım sorun olmaz.


mstf

Ya da 9-25, çünkü 36 olanlar çok yatmıyor demiş bazı kullanıcılar.


anneoldum

9-36 daha büyük duruyor tabi ama 9-18 küçük gercekten.Denedim geçen bi mağazada 9-18 i montlo falan sıgmaz yani.Aldığım ürününde bi halta yaraması önemli birsürü para veriyoruz sonucta 1-2 ay kullanacaksak neye yararmstf

Valla 9-25 deniycez o zaman. Kim önce alırsa anlatsın olup olmadığını :)


anneoldum

Tamam bakalım alırken deneycem ona göre yazarım ama 9-36 da kafama yatmaya baslamadı degil hani :)


mstf

http://www.e-bebek.com/oto_koltugu_9_18_kg/kraft/kraft_rino_oto_koltugu_boyun_yastikli/KRA-501061

E-bebek'te 9-25 kg buldum. Başlığında 9-18 kg yazıyor ama ürün açıklamasında 9-25 yazıyor. Fiyatı da uygun geldi bana.


anneoldum

 Oto koltuğunu aldım.9-25 kg doll marka.Çok güzel çok sevdik.İçinde yumuşacık minderi var sırta kadar uzanıyor.Üç kademeli yatma ayrı var.Yatar pozisyonu uyuması için yeterli.Uyudu hatta içinde ve çokta rahattı.Emniyet kemeri güzel tabi bizimki sıkıldı ama yapacak bişey yok.Yüksekliği iyi pencereden etrafı izleyebiliyor.9-36 ellerinde yokmus ama 9-25 ide rahatlıkla 3-4 sene kullanacak gibi.Koltuk bu rengide güzel fiyatıda böyleydi.Kraft bulamadım istediğim gibi hemde fiyatı abarttılar.Güle güle kullanırız insallah


mstf

Fiyatı çok uygun, bende aynısından alacağım. Paylaştığınız için teşekkürler :)Cevaplamak için Üye ol