Kuyruk Sokumu Ağrısı

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Damla

Bence hemen gidin, hiç acı çekmeyin boş yere. Emzirirken kullanılabilecek ilaçlar verebiliyorlar bilgime göre: http://www.kitubi.com/2010/01/08/dogumdan-sonra-kuyruk-sokumu-batmasi-koksigodini-coccydynia/


bengiengin

ben de aynı sıkıntıyı cekiyorum cevapları merak ediyorum ben dogumu epidural  sezaryen yaptım ya siz


selencem

Hemen doktora gidin. Ben dogumda kirdim kuyruk sokumumu, sert yere oturmamaniz lazim. Durum buysa mesajlasabiliriz, emzirmenizin aksamamasi icin tavsiye verebilirim.


Damla

Ben bu durumu sadece normal doğumda olan bir durum gibi düşünmüştüm, çok ilginç geldi sezaryende de olması. Ben epiduralli normal doğum yaptım.


selencem

Aaaaa! Ben de normal -epiduralli- dogurdum. O esnafa kirdik kaseyi zaten :) Sezaryende kirilma olmaz aslinda, belki ödemdir. Mutlaka gidin doktora. Simit yastik ve yatak yastigi (yumusak) tavsiye ederim.


Damla

Pardon, ben otomatik doğum sırasında oldu gibi düşündüm. Emzirme yüzüden sürekli oturuyorsunuz, otururken kuyruk sokumunuza yüklenmeden oturabileceğiniz bir rahat koltuk edinmekte fayda olabilir.


azraesra

eğer sorun gerçekten kuyruk sokumu ise içi boş simit şeklinde bir yastık size iyi gelecektir.ama en son diskte bir fıtık varsa işin rengi değişir..bence hemen bir Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanına görünmelisiniz.Geçmiş olsun.Cevaplamak için Üye ol