İnek Sütü Alerjisi Fügen Çullu Doktor önerisi

battelship soruyor: 6

İnek sütü alerjisi ile ilgili bebeğimi uzman bir doktora götürmek istiyorum.İnternetten Fügen Çullu'nun adını buldum.Giden ve memnun kalan var mı acaba? Bir de telefon ile arıyorum randevu almak için kimse açmıyor?Telefon ve adresini bilen var mıdır?

Ya da gidip de memnun kaldığınız doktorlar var mı? 

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


battelship

skisac açıkçası ben fügen hanımdan memnun kaldım.Evet çok yoğun bir kadın.Muayanesinde sıranın bize gelmesini beklerken kızımı bir görsün bir daha gelmem diye düşünüyordum.Ama kızımı muaayene ettikten sonra fikrim değişti.Zaten internette araştırrısan karşına hep Fügen hoca'nın adı çıkıyor.Biz daha ek gıdaya geçmediğimizden bana diyet önerdi.Ve yaptığım diyet sonucu kızımın kakası ilk defa normale döndü.Bu perşembede kontrol muayenemiz var.Bu arada bana da telefonda 280 tl muayene ücreti dediler.ama orada 300 aldılar.Anlamadım.Ama o sırada defne ağladıgından sorgulayamadım da.Muayane ücreti gerçekten çok pahalı.Ve kredi kartı geçmemesi bana da çok ilginç gelmişti.Ama tercihleri bu yönde sanırım.Ben şu an ücretsiz izindeyim.işe başlayınca faturaları bankama vericem.Ama ne kadarını karşılar bilmiyorum.Bir de Alman hastanesinde Benal Hanım var .Aslında o da çok iyi doktormuş.Ve muaayne ücreti daha makul aslında.Bir ara ona da gitmeyi düşünmüştüm .Ama bakalım ilerde belki.Şimdilik fügen hanımla devam etmeyi düşünüyorum.


skisac

Eymende kakada kan, vücutta dökülme vb sorun yok sadece kan değeri çok yüksek. Ben sütten yapılmış kek veriyorum birşey olmuyor çocuk alerjisi doktoruna gittim bu iyi birşey dedi ama zaten hiç bir zaman birşey olmuyordu ki o da çocuk gast. götür dedi. Alman Hastanesi bana ok yakın orayıda bir arayayım ben. Fügen Hanım'ın faturasını nasıl fatura ederim özel sağlık sigortasına onuda araştırayım.


skisac

Benal Büyükgebiz Taksimdeymiş. Çocuk sağlığı doktoru çocuk gast değil :(


battelship

skisac ben alman hastanesını arayıp çocuk gastereoloji bölmünüz var mı diye sormuştum.Onlar da bana bölümün yeni kurulduğunu ve benal hanımın baktıgını söylediler.


battelship

angelique sız hangı marka keçi urunlerı tuketıyırdunuz öğrenebılır mıyım? biz ıtımattan aldık ama ıcınde ınek karısık olabılır mı supheye dustum şımdı


battelship

angelique sız hangı marka keçi urunlerı tuketıyırdunuz öğrenebılır mıyım? biz ıtımattan aldık ama ıcınde ınek karısık olabılır mı supheye dustum şımdı
Cevaplamak için Üye ol