Bursa'da 2 yaş kreşe gönderen var mı??

nurus soruyor: 3

arkadaşlar merhaba...


kızım  tam 2 yaşında artık.anneanne-babaanne dönüşümlü bakıyorlar.ama kızımın hızına yetişemiyorlar.çok hareketli durmak bilmiyor.artık canı da sıkılmaya başladı tüm gün evde.haftada 3 tam gün kreşe göndermeye karar vermeye çalışıyorum.kükürtlü de oturuyorum..

en yakın ''biber anaokulu''şimdiki tercihlerim arasında..bu kreş ile ilgili fikriniz var mı?

kimler nereye gönderiyor fikir ve deneyimlerinizi paylaşır mısınız...

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


masald

nurus slm,bugün YA-PA' YA gittim, Ertuğrulkent'te ama metro ile gelebilirsiniz. Çalışmalarını çok beğendim. Kreş mantığı ile değil oyun grubu mantığıyla çalışıyorlar. haftada 3 gün 3'er saat sanırım. Eğer hareketliyse ve nasıl davranacağınızı bilmiyorsanız uzman psikologlar eşliğinde değişik yaklaşımı ve kitaplarıyla çocuğunuzdaki değişimi görüyorsunuz. Bence bir gidin görüşün derim. Umarım birgün denk gelir tanışırız:)))


nurus

merhaba masald..


malesef ki çalışıyorum.eğer çalışmıyor olsaydım baya aktif bir gezme-tozma hayatımız olabilirdi kızımla.düşünüyorum bazen de şunu yapardım,bunu yapardım diye.

bize bir tek hafta sonları kalıyor.cumartesi saat 3 gibi uyuyor 5 te uyanıyor.pazar da aynı hadi o gün dışarıda uyuyor genelde.ama cumartesileri yine evde oluyoruz kötü bir saatte uyuyor çünkü.bu durumda da ben nurti anneleiyle olan buluşmalara bile katılamıyorum.

mecburen geriye malesef kreşe göndermek kalıyor.ama hastalıklar nedeniyle bahara ertelendi bizim bu işimizde.berilkuş mecburen evde geçirecek bu kışıda..


masald

Anane ya da babane götüremez mi?Çünkü çocuklar için çok önemli diye düşünüyorum.Cmtesi buluşucaz belki yine. Yani en azından ben kesin götüreceğim 3elma ya bu sefer...bekleriz:)
Cevaplamak için Üye ol