Öpücükler..

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


zehra

çok uzun süre kıyamadım, yuzunden değil saçından, ayaklarından öptüm. ama eşim hep yanağından öperdi. :) 3. kişilerin ellerinden ve yüzünden öpmesine hiç tahammulum yoktu, ama çaresiz kaldığım zamanlar oldu. hasta olan, uçuğu olan, ateşi olan kişilerin asla öpmemesi gerek, özellikle ilk 2 ay. 


honeygirl

doktora sormuştuk biz de, " yaaa bunları öpmeyeceğiz de neyi öpeceğiz" demişti. Yalnız kucağınıza aldığınızda kıyafet açısından temiz bir örtü koyun omzunuza demişti. Bir iki kere uyguladım şimdi salıverdim valla. Haa bu arada gıcık kaptığım kişilerin öpmesine benim de tahammülüm yok ama çok da sakınmamak gerekiyor sanırım. İlk zamanlar eşimle biz de kızımızın yanağının altından öperdik ;ama şimdi öpmedik yerini bırakmıyorum ben hele uyurken:)
yeni doğan aknesi için dikkat etmek gerek o ayrı... sevgiler...bu arada 5 aylık olmuşuz:) tecrübeli , kıdemli olduk mu ne:))


scanturk

bende daha doğumhanede öptüm hala öpmeye doyamıyorum :)
ama herkese öptürmemeye çalışıyorum özellikle benim sevmediğim kişiler
hiç öpmesin istiyorum :) kim olduğuklarını evli olan herkes anlar :)


honeygirl

scanturk : kim olduklarını evli olan herkes anlar demişsin valla ben anlamadım evliyim ama kime öptürtmemeliyiz ayy söyle de tedbir alalım:)

mercankedisi: Maşşallah insanın herkese sevgi dolu olması ne güzel, ama karşılıklı olunca sevgi saygı işte o zaman daha da bir güzel olur sanırım.

not: geçenlerde bir mağaza çalışanı rujlu bir bayeeen kızımı sen bir öp yanağında ruj izi, ama bazen de dikkat etmek gerekiyor değil mi bu daha minik hemen öyle öpmesek, (ben de ruju severim kullanırım ama şap diye öpmem di mii yaa)
geçen de parkomat eşim parayı uzatırken o da kızımın yanağını dokunup seviyor, ama abii elin kaç kişinin elinden geçen paralara dokunuyor yaa tikkat tikkat.


ozalp07

oğlum prematüreydi. 1,5 kiloyken burnundan öpüyordum. hemde üşümüşmü diye bakmak için. biraz daha kilo aldı yanağa başladım. sonra biraz daha büyüdü yumuluyodum yüzüne boynuna artık allah ne verdiyse:) ama honeygirlin dediği gibi  yabancılar iila bi elini değdirir tutarlar uyuz oluyordum o zaman. para benimde en dikkat ettğim şey . en pis şey. öp kızını doya doya mercan. bir daha bebek olmayacakki kızın.scanturk

kim olduğunu anlamayan evli arkadaşlar kayınvalide sorunu yaşamıyorsunuz galiba sizin için sevindim :)

birde kızım babasının kucağındayken öpen full makyajlı çıtırlar var :)

 


scanturk

HERKES ÇOK OLUMLU CANIM BEN KENDİMİ FESAT HİSSETTİM :(


scanturk

HERKES ÇOK OLUMLU CANIM BEN KENDİMİ FESAT HİSSETTİM :(GulcanDeniz

Bence bu kadar küçük bebişi anne babası öpsün...
Diğerleri boynundan ayağından filan öpsün...

Çok kasmamak lazım, ama öpüçük hastalığı diye bir şey de var çünkü...


nilinmasali

ben hayatım boyunca hiç kimsenin bebeğini öpmemiş birisi olarak bu konuda çok takıntılıyım ..Ama sebepsiz değil kendi kardeşim daha 2 aylık falandı sanırsam hasta olduğu halde şapur şupur öpen birinden kaptığı mikrop sonrasını 3 aya yakın bir süre hastanede yatmıştı,bende o dönemler çok küçüktüm ama bu olay sonrası annemin bizi aldığı ablukayı tahmin edersiniz ,o yüzden hamileliğimin basından beri çok dikkatli davrandım gerekmedikçe kimseyi öpmedim,tokalaşmadım bile,kızım doğduğundan beride çok yakınlarımız dışındaki herkesten rica ettim bebeğimi öpmemelerini kabul ediyorum biraz antipatik geliyo bu tavrım ama sonrasında daha ağır bedeller ödeyeceğime varsın insanlar ''ne cins kadın'' desin açıkçası hiçte umrum değil...
Birde insanlar çok duyarsız ne yazık ki bi gün hastanede kontrol için sıramızı beklerken 4-5 yasında bi kız cocugu tutturdu bebeği öpücem diye anneside gelmiş kızım hasta üzmeyelim bi kerecik öpsün diye akla ziyan bi ricada bulundu :/ 
Asıl hasta sensin sanırım ,demeyi çok istedim.... demedim ,yutkundum,geçtim

Cevaplamak için Üye ol