İzmirde kreş

tuzlusut soruyor: 2

Merhabalar, izmire yeni taşındık. Bostanlı da oturuyoruz. Yakın yerlerde kreş tavsiyesi olan var mıdır? Oğlum 2.5 yaşında ve kreş bulur bulmaz krese başlatmak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekürler.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


GulcanDeniz

Merhaba, öncelikle hoş geldiniz İzmir'e, Bostanlı'ya.

Her ne kadar ben oğlumu göndermediysem ve sonradan o yaş grubundayken keşke oraya gönderseydim dediğim Şeker Portakalı'nı önerebilirim. Yakın bir arkadaşım oğlunu gönderiyordu ve çok memnundu. Hatta ağlayarak falan ayrılmışlardı (ilkokula başlama sebepli). Başka bir arkadaşım da İstanbul'dan taşındı ve birkaç ay önce oraya başlattı, o da çok memnun.

Bu arada, havaların iyi olduğu zamanlar, kreşin önünden geçerken çocukların bahçede çok mutlu olduğunu gördüm hep. Bir görün, görüşün derim.

Kendi deneyimimi paylaşırsam... Oğlum 5 yaşındayken gönderdiğim Panda'dan (Çiğli şubesi) çok çok memnun kaldım. Ama orası 2 buçuk yaş grubunu alıyor mu bilemedim. Alıyorsa orayı kendi tecrübemizden yola çıkarak orayı daha da tavsiye ederim. 


tuzlusut

Teşekkürler cevabınız ve hoş karşılamaniz için.  :) şeker portakalina gelecek hafta bakacağım zaten bize çok yakın.  Ama Çiğli deki sanırım biraz uzak olacak bize. Bir de tad a baktık mavisehirdeki.  Orası da iyiye benziyor.Cevaplamak için Üye ol