Ankara 1 yas icin acil.kres???

nrseda soruyor: 4

Merhaba calistigim.icin bebise bakan bakicidan da memnun degilim. 1 yas icin kres oneriniz var mi? Mustafa kemal magallesi. Yenimahalle merkez balgat ve helki emek civari. Konu biraz acil deneyimli annelerden yorum bekliyoruz. Simdiden tesekkur ederiz. 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ekici

merhabalar ben yenimahalle de ilk yuvam kreşi tavsiye edebilirim. ben kızım 1 yaşına girdiğinde başladı ve şu ana kadar hiçbiri sıkıntı yaşamadık herşeyinden memnunuz.


nrseda

@ekici yanıtınız için teşekkür ederim, İlk yuvam ragıp tüzün caddesi üzerinde internetten incelediğim kadarıyla 2-6 yaş grubuna hitap ediyor diye yazıyor ama. Sizin için sakıncası yoksa ne kadar ücrete verdiniz bebişi? ayrıca ruhsatlarında bebek bakımı ile ilgili madde var mı?

Ruhsatta yoksa allah korusun bebek hastalandığında veya başka birsey olduğunda kreş sorumlulugunda olmadığı gerekçesiyle saçma sapan süreçlerin içine sizi koyuyorlar. :(


ekici

ne demek yardımcı olabildiysem. ruhsatlarını elime alıp kontrol etmedim açıkçası ama kendileri var olduğunu söylediler kayıt yaptırırken.ki ben o yaş gruplarına özel bir sınıfları mevcut olduğu tercih ettim yani başka bir sınıfta küçük çocuklara bakmıyorlar ama siz gidip görüşün mutlaka vardır yoksa bir sorun olduğunda onlarda sorumluluk almak istemez kanımca. ki bebekle ilgili herhangi bir problem yada hastalık olduğunda hemen bildiriyorlar velilere. ve hastalık durumunda ilerleme olursa hemen alıp doktora götürüyoruz zaten doğal olarak. 


nrseda

Qekici 

Siz tecrübeli olduğunuz için buradan yazıyorum.  Ben dün gittim görüşme yaptım İlkyuvam kreş ile. ayrıca yenimahallede neşeli adımlar kreşi vardı onlarla da görüştüm.İlk yuvam ile ilgili görüşleriniz için size ayrıca mesaj olarakta attım ama belki görmezsizniz diye burdanda yazmak istedim. ::)

İlginiz için çoook teşekkür ederim. Cevaplamak için Üye ol