beylikdüzü ya-pa

tenyax soruyor: 10

beylikdüzü ya-pa cocuk kulubune giden var mı? oglumu oyun gruplarına yazdırmayı dusunuyorum. önceden fikir almak istedim.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


BrcK

Merhabalar

Biz Yapa'ya genel gelisim takibi icin pedagog'a gidiyoruz . Oyun grubuda kendi aramizda kuruyoruz ama genel olarak problem yasamadim.


tenyax

...


BrcK

Gittiniz mi Yapaya ?


BrcK

Gittiniz mi Yapaya ?


tenyax

hayır daha gitmedim.telefonla görüştüm, haftada 1gün anneli oyun grubu 200 tl, 2 gün 300 tl imis.ekimde baslıyormus oyun grubu, ön kayıtlar başlamış.görüşmeye gidemedim, biraz daha bilgi toplayıp degecek biryerse görüşmeye gitmek istiyorum.o yuzden konuyu guncelledim belki bilgisi olan biri cevap yazar diye.tenyax

siz beylikdüzü ya-pa ya mı gidiyorsunuz takip için?


BrcK

Evet orda Candan hanima gidiyoruz .


tenyax

hımm anladım canım.Dediğim gibi henüz gitmedim sadece telefonda görüştüm, tavırları biraz garip geldi ondan arastırmak istedim. yaz başında öğlen saatlerinde birçok kez telefon etmeme ragmen telefona cevap veren olmadı. gecen hafta tekrar aradım yine kimse cevap vermedi, aramamdan 1-2 saat sonra bir bayan aradı (ya-pa nın sabit telefonundan degil de bir cep numarasından aradı beni)  "bu numaradan aranmısım dedi" sasırdım "siz kimsiniz dedim" "ben  ya-pa"
dedi.? Telefonlara cevap verecek birinin olmaması, aramama geri dönüşü yapan kişinin kim oldugunu nereden aradıgını belirtmeden konusması vb. konular olumsuz izlenim bıraktı bende. herseye ragmen 1-2 hafta içinde gidip birde yüzyüze görüşme yapacagım, yakınlarda başka bir yer bulamadım çünkü:(BrcK

Yapa yaz boyunca tadilat oldugunu biliyorum o yuzden olmustur. Ama gecen sene oyun grubuna devam eden arkadaslarim vardi benim .2-3 kereden sonra goturmedi sureklilik yoktu cunku cocuk tek basina kaldi orda o yuzden vazgectiler. Bende goturcektim bundan dolayi oyun grubuna goturmedim bende kendi aramizda bir oyun grubu olusturduk zaten .


tenyax

 söylediklerinden sonra ya-pa yı sildim listeden, arastırmalara devam,tesekkürler ilgine...Cevaplamak için Üye ol