Bay bay damla kullanan var mı?

cavidantutku soruyor: 2

merhaba sevgili anneler, çocuk doktorumuzun önerisi bay bay dmala oldu 2 yaş kızımın uyku desteği için.  Kullanıcı yorumlarında hiç olumsuz bir yoruma rastlamadım. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Kullanan oldu mu? 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


deliana

ben kullandım çok faydasını gördüm. 5 aylıkken uyku eğitimi almıştım, telefonla.. 11. aya kadar ağlaya ağlaya bir hal oldu çocuk ama uyudu. Sonra ne zamanki yatakta kendi başına kalkabilir ve ayakta durabilir hale geldi düzenimiz tamamen bozuldu. o zaman artık ağlatmaya kıyamadım. eczacı komşumun önerisi ve doktorumun da onayıyla bay bay night damla kullandım, o zaman ki adı bay bay forte idi bu arada. 5. geceden itibaren uykuya dalması kolaylaştı, uyku kalitesi arttı. hatta gece emzirmesinden kestiğim zamana denk gelmişti. O huysuzluğu uykusuzluğu da cok yaşamadık. Damlanın da etkisi olabilir. İlaç değil, tamamen bitkisel. iyi ki kullanmışım. Düzenli uykuları oldu damla sayesinde. Bu arada onunla beraber ben de kullandım, oluşturacağı etkiyi görmek açısından.  beyin uyuşturan, zihni kapatan bir şey değil. Ama öyle tatlı bir rahatlama geliyor ki yatağa kıvrılıp uyuyasın geliyor. Bir keresinde yatağa girip elime telefonu alınca uykum açılmıştı asla uyuyamamaştım. Anladım ki uykuya uygun da ortam oluşturmak gerekiyor.


deliana

burada kullanıcı yorumları da var; bir bakarsın. İndirime de girmiş. Simdi eczaneler içeri kimseyi almıyor pandemiden dolayı. bir de yanına cold mix al, virüslerden koruyomus. Yakana 2-3 damla damlatıyormusun.

https://www.trendyol.com/baybay/night-damla-50-ml-p-33927461/yorumlar?boutiqueId=546871&merchantId=173624Cevaplamak için Üye ol