anaokulu kucukyali

fashion soruyor: 8

kucukyali amerikan kultur dernegi anaokulu hakkinda bilgisi olan var mi?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


fashion

temizliği,eğitimi, yemekleri nasıl?


fashion

çok teşekkür ederim bu hafta giderim bende.


didemden

küçükyalıda oturuyorum. bu mesajları ve tarihlerini görünce çok şaşırdım. çünkü akd anaokulu küçükyalıda bu hafta hizmete girdi. hem de evimin tam karşısında. hala ustaların girip çıktığını görüyorum eğitim falan da başlamadı. acaba ben mi yanılıyorum yoksa internet üzerinden insanlar mı yanıltılmaya çalışılıyor? sonuçta en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı emanet edeceğimiz eğitimcilerin dürüstlüklerine güvenmeye ihtiyacımız var. bu okulun açılmasını ve gezmeyi planlıyordum. izlenimlerimi sizlerle daha sonra paylaşacağım


Istanbuldavecocuklu

Merhaba Didemden,

AKD  Anaokulu Küçükyalı sahilde 2-3 yıl kadar bir zamandır hizmet veriyordu ancak birkaç ay önce AKD ile ilişiğini keserek Özel Amerikan Anaokulu olarak ismini değiştirdi. Belki bu sebepten Küçükyalıya yeni bir AKD Anaokulu şubesi açılıyor olabilir. Bahsedilen okul K.yalı tren istasyonunun olduğu sokakta sürreyyapaşa sok. sanırım adı.

Bende gittim gördüm bu okulu sınıflar çok büyük ve ferah İngilizce eğitiminde iddialılar ancak diğer eğitim sistemi ile ilgili tatmin edici bir bilgi alamadım ben. Gönderen arkadaşlar varsa detaylı bilgi verebilirlerse çok memnun olurum.

İyi geceler.fashion

fen bilimleri anaokul mu


Sibelgd

imgeiremselin, merhaba,

Benimde 2 ve 3 yaşında 2 kızım var. Sizinde Allah bağışlasın iki evladınız var.Okulun eğitimden memnun olduğunuzdan bahsetmişsiniz. İzniniz olursa birkaç soru sormak isterim. Birincisi ingilizce açısından çocuklarınızda nasıl bir gelişim gözlemliyorsunuz? Bu okulda 2 çocuk için istenen fiyat hakkında bilgide verirseniz çok sevinirim. Sağolun.


imgeiremselin

Sibelgd özelden mesaj attım.


evhamlianne

Merhabalar,
Ben de dün Küçükyalı'daki özel amerikan anaokulu ile görüştüm. Bayan Michelle ile görüştüm. Anlattıkları çok içime sindi. Haftada 3 gün 10.00-13.00 arası 350 tl.nakit. KK olursa 400 dedi. Eğer haftanın 5 günü olursa 600 TL. Servis ücreti de fix fiyat 145. Ayrica bir kerelik 200 tl kırtasiye masrafı alıyorlarmış. Okul çantası ve defter veriyorlar ve bu deftere her gün "neler yaptı, yemeğini nasıl yedi, ne kadar yedi, nasıl gelişim kaydetti vs." gibi bilgiler kaydettiklerini anlattı. Sınıfta 2 öğretmen varmış. Servis hostesi bile anaokulu çaluşanıymış, güvenlik nedeni ile dışarıdan kimse ile çalışmıyorlarmış. http://www.amerikananaokulu.com/304leti351im--contact-us.html


Cevaplamak için Üye ol