Cinsiyet ne zaman öğrenilir?

depresyon soruyor: 10

herkese merhaba.. arkadaşlar 15 haftalık hamileyim. cinsiyeti öğrenmek için sabırsızlanıyorum. normalde bebek cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur? ultrason cihazından cihaza değişiklik olur mu ?

Bu soruyu cevapla


29 Cevap


kedidirkedi

14. haftadan itibaren, deneyimli bir doktor, eger bebegin o anki pozisyonu da uygunsa cinsiyeti görebilir.


Cansu88

Normalde ogrenmen lazim ama kesin olarak 16 haftayi buluyor .saglikli ve mutlu olur ins


Demgul

Bize 12. Haftada ayrıntılı ultrasonda söylemişlerdi


lullabyy

16.haftada net öğrenebilirsin bence


seres_esra

16. haftada öğrendim bende daha erken görselerde her dr söylemiyor aldırma gibi bir durum söz konusu olmaması açısındankuzeynep

Benim gibi doktorun olursa 28. Hafta da öğrenebilirsin:)) 14. Haftadan itibaren öğreniliyor. Sağlıklı bir sekilde kucağınıza alın.


ozgeoyku

Kizim 25 te gosterdi heep gizlenmisti


harikademir

Net 16. Hafta. Eger kendini gostermezse 20. Hafta detaylı ultrasonda net ogrenirsin :)depresyon

acaba benim doktormu umursamıyor?? yoksa gizlerse ben meraktan çatlarım ilk hamileliğim ve aşırı derecede meraklanıyorum:) tatlı yemek bebeğin pozisyon değiştirmesine yardımcı oluyormus ben doktora gitmeden önce çikolataları atıştırıyorum ama yok.. acaba bizim çocuk cokmu uyusuk bişi olcak??


depresyon

ben gümüşhanenim ilçesindeyim burda özel yok  zaten hastanedeki doktorda ilgisiz erzincana gitmek zorundayız ordaki doktorum süper ama hava şartlarından her zaman da gidemiyoruz.. peki bebeğin kıpırdanmalarını şimdiden hissedebilirmiyim acaba?? bazı kıırtılar hissediyorumn ama bebekmi anlayamıyorumCevaplamak için Üye ol