Küçük ev aletleri

duygucannn soruyor: 10

Ütümü yenileme vakti geldi,çünkü ütü benim için tam bir işkence oldu artık :S ama ne alsam karar veremiyorum. (buhar kazanlı veya normal) tavsiyeleriniz var mı? memnun olduğunuz ya da olmadığınız markaları ve sebeplerini yazarsanız sevinirim.

   Ayrıca elektrikli süpürge tavsiyelerine de açığım :)) O da alınacaklar listesinde  ;)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


nilufer_daphne

canım bende tefalin ütüsü var.3 yıldır kullanıyorum.çok güzel çok memnunum.ütü yapmaya uyuz olan biri değilimdir.ütü de güzel olunca zevkle ütülüyorum.fakirin uçak motorlu elektrik süpürgesini almıştık.evet çok güzel çekiyor ama çok kısa sürede fişi içine toplayan mekanizması bozulmuştu.gerçi hemen yaptırdık bir daha da bozulmadı ama.o da fena değil.


hbayildirim

ütü tefal, süpürge philips maraton


ebrucncyln

ütü de philips azur kullanıyorum normalinden :) elektrikli süpürge de libelle üstüne tanımam o derece memnunuz


_freya_

Yeni elektrikli süpürge aldım samsung marka toz torbasız çok memnunum çekiş gücü çok yüksek , temizliği çok pratik ve fyatı da 380 tl idi


Hamster

Utu buhar kazanli philips kesinlikle tavsiye ederim utu yapmaktan nefret ederdim artik kabusum olmaktan cikti,supurge bosch relax cekis gucu harika ve yeterince sessiz iki urunude iyi almisim diyorum kesinlikle tavsiye ederim
zuzummm

ütüm philips azur ve cok güzel ütülüyor. elektrik süpürgem siemens haarika cekiyor :) tavsiye ederim


ozlemada7

Utu pphilips azur,cok memnunum,supurgem bosh,memnunum ama biraz daha sessiz olabilirdi.mezguashe

Ütüm bozulduğunda hediye gelen ve başkasına vermeyi düşündüğüm Arzum buhar kazanlı ütüyü açtım. Kendime Tefal almak istiyordum çünkü. Bir yıl oldu kullanmaya başlayalı. Ben bu alete kadar ütü yapmamış işkence çekmişim. Çok memnunum. Fiyat olarak da uygun bildiğim kadarıyla. Diğer markaların buhar kazanlılarını kullanmadım ama hesaplı ve çok verimli bir seçim.

Elektrikli süpürge Dyson diyorum. Fakir vardı önce. Halılarımın rengi bile bi soluktu sanki. Dyson aldığım gün, o gün temizlik yaptığım halde tekrar süpürdüm Dysonla eşimle inanamamıştık çünkü haznesi dopdoluydu bittiğinde. Meğer pislik içinde yaşıyormuşuz diye düşünmüştüm. Dysona geçen herkes aynı şeyi yaşıyormuş meğer. Fiyatı normal süpürgelerin üstünde olsa da sonuç gerçekten mükemmel.


mother_of_sons

kesinlikle kazanlı ütü tercih edin çok konforlu kolay ve jilet gibi sonuçları oluyor.

süpürge olarakta philips marathon derim tek geçerim kendisini. :)Cevaplamak için Üye ol