Küçük ev aletleri

duygucannn soruyor: 4

Ütümü yenileme vakti geldi,çünkü ütü benim için tam bir işkence oldu artık :S ama ne alsam karar veremiyorum. (buhar kazanlı veya normal) tavsiyeleriniz var mı? memnun olduğunuz ya da olmadığınız markaları ve sebeplerini yazarsanız sevinirim.

   Ayrıca elektrikli süpürge tavsiyelerine de açığım :)) O da alınacaklar listesinde  ;)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


ema

Bende de tefal var tavsiye etmiyorum.


Taita

evet, ben de kesinlikle tefal ütüleri tavsiye etmiyorum. işkence çektiriyor
geçenlerde annemlere philips azur aldık en son çıkan kahverenkli olandan, şahane bir ütü. onu tavsiye ederim size


Elcino_mutluatolye

Kazanli olmayanlarini bilmiyorum ama ben de tefal'in kazanlisini tavsiye etmem. Tum talimatlarina uyuyoruz, yine de kahverengi pis su akitiyor, ve aldiktan cok kisa bir sure basladi. Servistekiler bu problemle cok karsilastiklarini soylediler ama surekli servise goturmek de iskence...


azzraa

Ütüm philips memnunum.Önceki süpürgem philipsti şimdi değiştirdim.Yine philips maraton aldım memnunum ama kuzenim dyson marka süpürge almış.İnternette yorumları okuduğumda çoğu kişinin memnun kaldığını gördüm.Filtresi ömür boyu garantiliymiş ve dışarı temiz hava veriyormuş.Kullananlar 2 günde farkı görebiliyormuş.Evdeki tozlar gözle görülür bir şekilde azalıyormuş.Diğer süpürgeler bir zamandan sonra hem emiş gücü azalıyor hemde dışarı toz veriyor.Dyson süpürgenin de emiş gücünde hiçbir değişiklik olmuyormuş.Kuzenim media marktan 900 aldı.İndirimleri takip edin derim.Ben philips almasaydım dyson süpürgeyi alırdım.
Cevaplamak için Üye ol