lazımlık

elme soruyor: 10

kızıma adaptör-lazımlık almayı düşünüyorum ama o kadar çeşit varki kafam iyice karıştı.bu konuda annelerin soru ve yorumlarını da okudum ama kafama şu takıldı;adaptör kullanırken klozete kendisinin çıkmasını sağlayacak basamak gibi bi aparat gerekirmi?http://www.imaginarium.com.tr/35485/ecommerce_1/35485 imaginarium da böyle bişey var,kullanan oldumu?ya da görüş yorum alabilirmiyim? basamak önemsiz bir ayrıntıysa müzikli fisher price alayım diyorum.ama bide seyahatler için potette portatif lazımlık alayım diyorum?ay napsam bilemedim kafamkarıştı yetişin tecrübeli anneler:)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


elme

heeeelp


pkaracasu

Cok ucuz ve basit yukselticiler var, genelde onlar kullaniliyor : http://www.e-bebek.com/klozet_adaptoru_ve_oturak/disney/disney_yukseltici/DIS-W8427


Damla

potette ile ilgili çok olumlu yorumlar okudum. Çocuğunuz kaç aylık, biraz buna göre de değişir ideal ürün.


elme

damlacım kızım 20 aylık,aslında geç bile kaldım galiba lazımlık edinmeye..senin fikrin nedir?


larem35

biz chicconun lazımlığını kullanıyoruz,temizlemesi kolay  ve ergonomik.oğlum sıkılmadan oturuyor.Damla

Yok geç değil tabiki. Ilgaz en çok mothercare'in ufak, basit bir lazımlığı vardı, onunla rahat etmişti. Ondan sonra da direk adaptöre geçtik zaten. Adaptörde de zaman zaman uzun süreler oturabileceği için vücuduna değen kısımlarda bağlantı yerlerinin acıtmayacak şekilde olmasına dikkat edilebilir. Kız çocukları için potette  dışarıda rahatlık oluyor, erkeklerde ihtiyaç halinde bir pet şişe de iş görebildiği için almamıştık biz.


elme

potette ye bugün bakıcam.dışarda kullanmak için ondan alıcam ama evimizde kullanması için ayrı bir lazımlık alsammı yoksa potette yeterince konforlumu?yani bide ev için daha rahat bir oturak alsammı?


CokBilmis

Potette portatif lazımlık en iyisi. Zaten geziler için, onu mecburen alacaksın.


Alıp evde adaptör olarak dene. Eğer tuvalete oturmakta sorun çıkartmıyorsa, hiç lazımlıkla uğraşma. Tuvalete oturtmak en kolay ve temiz çözüm.elme

çokbilmiş çok teşekkür ederim.çokmantıklı söyledigin.klozeti reddederse lazmlık alırım.çok sağol..


elme

çokbilmiş blogg undaki lazımlık resmi fisher price ninki diilmi??Cevaplamak için Üye ol