Filiz çocuk evi

coelen soruyor: 9

merhaba arkadaşlar,


şişli tarafında ana okulu tavsiye edecekler var mı?

kırmızı balık yada filiz çocuk evi
bilgisi olan paylaşsın lütfen

Bu soruyu cevapla


9 Cevapcoelen

Teşekkürler Yüksel

özellikle bu iki okul hakkında bilgi almak istiyorum.(kırmızı balık yada filiz çocuk evi)

yardımlarınızı için teşekkürler,
bilgisi olan paylaşsın lütfen


coelen

    


coelen

bilgisi olan yok mu acabameryemceerva

Filiz Çocuk Evi'ni kesinlikle öneririm. Bir önceki yoruma katılmıyorum galiba rakip anaokulu :) Benim çocuğum yaklaşık 3 yıldır burada. Bundan önceki çocuğum da yine filiz çocuk evinden mezun oldu. Ben çok memnunum. Çok ilgili bir kurucusu var. Çalışan öğretmenler 4,5,10, ve 15 senelikler ve hala orada çalışıyorlar. Velilerin her türlü tavsiyelerine cevap veren ve çocukların sağlığı ve güvenliği için önem veren bir kurum. İftira ve asılsız yorumlara kanmayın. Sonuçta şişlinin en köklü kurumu. 30 yıldan beri aynı yerde sanırım. Ben de tavsiyeler üzerine burayı bulmuştum ve çok memnunum. Arayıp bilgi alın isterseniz fiyatları da şişli ortalamasının altında diyebilirim.


filizcocukevi

nurturia taraflı tutumu ile okulumuzun aleyhinde tamamen asılsız olan bir yorumu yayınlamaya devam ederek etik kurallarını çiğnetmiştir. Hemen altta yazdığı üzere nurturia.com.tr de yorum yaparken dikkat edilecek kurallar yazmakta olup aşağıdaki gibidir;

Cevap verirken

Hiçbir koşulda soru, yanıt, soruyu soran kişi ya da yanıtlayanlarla alay etme, aşağılama.

Çocuklarla ilgili soruların genellikle kesin yanıtları yoktur. Çocukların farklı farklı olduğunu ve farklı yetiştirme tarzları bulunduğunu unutma.

Yanıtın soruyla ilgili olsun, öncelikle soruyu sorana verilsin.

Yanıtlar, kişiler arası karşılıklı konuşmalara dönüşmesin.

Çocukların yanında kuramayacağın sertlikte cümleleri Nurturia'da da kurma.

Buna göre birkaç satır yukarıdaki filiz çocuk evi ile ilgili yapılan yorum bu kurallara tamamen uymamaktadır. Nurturia bu yorumdan dolayı tarafınızdan defalarca iletişime geçmemize rağmen, konuya tamamen saçma sapan ve çok amatör bir cevap vermek sureti ile taraflı bir portal olduğunu göstermiştir. Belkide filiz çocuk evi nin rakibi olan bir okulun ortağına olabilir.

Hakkı'mızda yapılan yorum tamamen gerçek dışıdır. Okulumuz 33. Yılına girmekte ve öğretmenlerimiz 4 yıl, 11 yıl ve 20 yıldır ortalama sürelerde çalışmaktadırlar. Okulumuz için yapılan bu yorum tamamen karalama ve aşağılama amaçlı bir yorumdur. Gerekli yasal adımlar hızlı bir şekilde atılmış olup bu yorumu yapan kullanıcı ve ısrarla silinmesi için irtibata geçtiğimiz nurturia.com .tr ye suç duyurusunda bulunulmuştur. Lütfen yorumdaki aşağılayıcı açıklamalara itibar etmeyiniz. Sevgi ve saygılarımızla.

Filiz Çocuk Evi


Hande26

Buradaki yorumlara tarafsız bakmak için gecen hafta cuma gunu işten izin alarak 22 aylık oğlumu arabasına koyup kapınıza geldim filiz çocuk evi...  Sonuç hüsran.. Kapıdan içeri alınmaya bile değer görmediniz sanırım..  Buna nasıl karar veriyorsunuz tipe göre mi. Siz velilerle görüşmeyi kapı önünde mi yapıyor sunuz. Ya da habersiz geldiğim için içeride velilerin görmemesi gereken ne vardı acaba. Çok iyi oldu en azından aklımdan bir kreş sildim. Ama inanın bu kadarını bende beklemiyordum.  Kapınızın önünden bile geçmem çevremdekilere de geçirtmem...


caferonen

Herkese merhabalar

Ben filiz çocuk evinin müdürü Psikolog Cafer Önen. Hande26 adlı kullanıcının yorumuna cevap vermek için yazıyorum. Öncelik benim okulum caddeye çok yakın ve sürekli kapıdan fiyat bilgisi almak isteyen oluyor. Annemizde kapıyı çaldı, güler yüzle karşıladım. İki yaş için bilgi almak istediğini ifade etti. Bende iki yaş grubumun kontenjanının dolu olduğunu söyledim. Ayrıca 24 aylıktan sonra aldığımı söyledim. Sinirlenip ayrıldınız. Bu konuşmadan sonra okulumu 5 ya da 6 defa arayarak " sen kim oluyorsun, kendini ne sanıyorsun" dediniz. Ben de uygun bir ifadeyle tekrar durumu size anlattım. Elimden geldiği kadar işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Lütfen bu şekilde karalama çalışması yapmayın. Bizler Şişli bölgesinin en köklü ve eğitim anlamında en kaliteli eğitimi vermeyi amaçlayan kurumuz. Kurum olarak vizyonumuzun en temelinde  "insana sevgi" unsuru yer alır. Bizler kurum olarak sevginin, şefkatin ve ilginin insan yetiştirmedeki  en önemli unsurlar olduğunun bilincindeyiz. Bütün ailelerimiz de bu bilinçle ailemize katılır. Atatürk'ün gösterdiği yolda gelecekler yetiştirmeye çalışıyoruz. Yapmış olduğunuz yorumdaki niyetinizi anlayamadım.Teşekkürler


Hande26

merhaba,

Verdiğiniz cevaplar keşke mantıklı ve gerçekçi olsaydı yazdığınız bahaneleri kabul edebilirdim.

cevap hakkına ve gerçekte yaşananlara istinaden; 

1-Beni siz karşılamadınız. 

2-kapıyı açan bayan arkadaşınıza Misafir kabul ediyormusunuz , bilgi almak istemiştim dedim........( sizce fiyat bilgisimi soruyorum??)

3-Size geri telefon açana kadar sinirlendiğimi bile anlamadınız. Belki anlasaydınız orada müdahale ederdiniz.Ayrıca madem sinirlendiğimi anladınız niye bi açıklama gereği görmediniz..

4-Telefonda siz kim oluyorsunuzda bir veliyi kapıdan gönderiyorsunuz. Siz kapınıza gelen velilere bu şekilde mi davranıyorsunuz dedim..Ki zaten burada ne hakaret ne aşağılama var. Tam olarak bunu yaşadım ve bunun hesabını sordum.

5- Yaptıgım karalama çalışması değildir.Burada insanlar yaşadıkları tecrübeleri paylaşmakta ve fikir almaktadır. Buda benim tecrübem oldu ne eksik ne fazla..Bu yazışma sizin davranışlarınızdan doğan sizin tercih ettiğiniz bir durumdur sadece.

6-Atatürk ün konuyla alakası anlaşılamamıştır..

saygılar,Cevaplamak için Üye ol