ankara da çocuklarla gidilebilecek yerler

nisa06 soruyor: 8

arkadaşlar 4 aylık bir bebeğim ve 6 yaşında bir kızım var.onlarla gidebileceğimiz yemek yiyip rahat vakit geçirebileceğimiz yerler bilen var mı?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


burcuakalin

6 yaşındaki kızınız için minik de olsa oyun parkı olan herhangi bir yer rahat olur ama 4 aylık bebekle  Urfalı hacı Mehmet'i öneririm. Daha bugün oradaydık,normalde dibimizden ayrılmayan oğlum 1 saat boyunca 1 kez yanımıza geldi :) 4 aylık bebeğiniz için de otomatik sallanan salıncaklar var, oyun ablaları da büyük kızınızla ilgilenirler, zaten alt kattaki oyun salonunu yukarıda otururken ekrandan izleyebiliyorsunuz. Başak'ın dediği gibi de her çocuğun fotoğrafını çekip buzdolabı magneti şeklinde hediye ediyorlar, yediğiniz yemeklerin puan karşılığı olarak da oyuncak hediye ediyorlar, çocuklarınızın kaydını alıyorlar ve doğum günlerinde hediye gönderiyorlar. Yemekleri de ayrıca güzel.


nisa06

ilginize teşekkür ederim


boraunal

Konutkent'de minitown var. 6 yaşındaki cocuğunuz için çok eğlenceli bir yer. Büyük bir oyun alanı ve birçok farklı etkinlik var.
Ulku

burcu, uhm'nin methini duymustum ama bu ayrintilari bilmiyordum, cok sagol, demek ki hemen denememiz gerekiyor.


burcuakalin

Evet pamukelma oyuncak olarak da birsürü pedallı, pedalsız arabalar var. Yani 2 yaş civarındaki çocukların "paylaşmama" huyları için birebir. Birsürü araba olduğu için ya da bir oyuncaktan 2- 3 adet olduğu için kavga çıkmıyor pek. :)


malpozkan

Nisa06 bu soru için çok teşekkürler arkadaşlardan aldığım cevaplarla uhmye gittik ve memnun kaldık yine gideceğiz.


oyabes

bu uhm hala bu uygulamaya evam ediyor mu? bir de yeri hala Turan guneste mi? Kis geldi malum, 3 yasindaki kizimi hem oyalayip hem yemek yiyebilecegimiz mekan arayisi icindeyim.


Cevaplamak için Üye ol