Sol kasigimda agri

egedenizi soruyor: 3

Merhaba, gecen hafta kasiklarimda bir agri basladi.Kadin dogum doktoruma gittim, idrar tahlili yaptirdi ve ultrasonla bakti.Herhangi bir enfeksiyon veya anormallik olmadigini soyledi.Dun aksam itibariyle agri artti, sol kasigimda daha cok hissetmeye basladim. Acile gittim bu sabah.Kan,idrar tahlilleri yapildi ama hicbir sey bulunamadi. Adet olmama 8 gun var daha ama oncesinde bu denli bir agri yasamamistim.Su an oksurdugumde de elimle bastirdigimda da agri hisdediyorum kasiklarimda. Buna benzer bir sey yasayan var mi aranizda?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


uykudanonce

Gaz sancısı olabilir. Doğumdan sonra bende de daha ağrılı gaz sancıları olmaya başladı. Şimdi iyi misiniz?


excoffee35

Selam @egedenizi  eğer ağrı devam ediyorsa, çözüm bulamadıysan, bir de röntgen çektir derim. En hassas ve gevşek kasların olduğu bölge kasık kasları. Zorlamış olabilirsin. Geçmiş olsun, sevgiler.


cancun

doğumdan sonra ilk benim oğlan 8 aylık gibiyken ağrı problemi yaşamıştım. ağrıdan iki büklüm kalmıştım ama öncesinde hafif hafif başlayıp çok şiddetli hale gelmişti acile gidip bütün kontroller yapılınca bir gaz bulutu olduğu ortaya çıkmıştı yani bir gaz nasıl bu kadar ağrı yapar anlamamıştım sonra bunu 2 kere daha yaşadım ve acile gittim hep gaz çıktı. ultrasonda, jinekolojik muayenede, kan ve idrar testlerinde hiç bir şey çıkmadı. doğumdan sonra bu tarz şiddetli gaz sancıları başladı. yalnız önce hafif hafif başlıyor anlıyorum artık ve sürekli karnımı ayaklarımı sıcak tutuyorum bir de rezene çayı içiyorum günde iki kere. çok şiddetli olmasına engel oluyorum bu şekilde. Cevaplamak için Üye ol