Süt sağma pompası

hicran0687 soruyor: 4

Bebeğim memeyi bırakmak üzere ne yaptıysam olmadı 😔, elektrikli süt sağma pompası almak istiyorum ama hangisini alacağımı bilemiyorum avent ve lansinoh arasında kaldım lütfen yardımcı olur musunuz? Kullanıp memnun kalanlar, malum fiyatları yüksek alıp pişman olmak istemiyorum 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Nurcancan

merhaba, 4A  çevreyi keşfetme dönemi olduğu için meme reddi gibi düşünülebilir. siz ısrarla meme deneyin yine de..

arkadaşlarım avent'ten memnundu. hatta manuel olan bile yetiyordu. ben de mamajoo kullandım, gücünden çok memnundum.


fafmir

Merhaba, ben madela kullandim 2 yıl boyunca. Makineyi kiralıyorsunuz, steril parçaları satın alınıyor oldukça düşük bir fiyata. Hastane tipi makine bunlar. Gücü ayarlanabiliyor ve çift taraflı. Ben çok çok çok memnun kaldım. 


blissy

Merhaba, ben lansinoh çiftli olanı kullanıyordum ve çok memnundum.

Avent de çok iyi lansinoh da ancak lansinoh çiftli olan aynı anda sağım yapıldığı için daha kullanışlı oluyor (aventi olan arkadaşım aventini kenara koyup benim lansinohu kullandı aylarca)


ayb

4 ayda çocuklarda böyle bir durum olabiliyor, anne de sütüm azaldı diye vazgeçiyor genelde. Mutlaka teklif etmeye devam edin.

Internette Sümer Medela kiralama diye aratırsanız, kiralama hizmetine erişebilirsiniz (İstanbul için bu-diğer şehirlerde de vardır eminim). Medela Symphony var, onu kiralayın, hastane tipi.Cevaplamak için Üye ol