Cilt kremi olarak ne kullanıyorsunuz.

momi soruyor: 5

Merhaba karma ve hassas bir cilt yapim var. Malum yasla beraber cildim pürüzsüz de değil artık. Sizler gece veya gunduz neler kullanıyorsunuz. Gerçekten işe yarar bir ürün var mıdır

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Mlkby

Merhaba. Benimde karma ve hassas cilt yapım. Yillardir sabah aksam duzenli olarak günlük bakımımı yapmama rağmen gebelikte tamamen bıraktım kendimi. Kızım 1 yaşına gelene kadar hiçbir şey kullanmadım. Sürekli kucağımdayken birşey kullanmak istemedim. O kadar takıntılı hale gelmiştim ki. Bir ara saçlarımı karbonatla yıkamaya başlamıştım. (Bu arada işe yarıyor ama uğraşmak lazim) Sırf kızımı kimyasaldan uzak tutmaktı amacım. Sonra baktım olmuyor, cildim bozuldu lekeler oluştu. Ćok kötü duruma gelmişti. Arayışa girdim. Sağlikli ne kullanabilirim diye. Lr ile karşılaştım internette. Arastırdım epey olumlu yorumlar. Sonra üye olan birini buldum beni üye yapın kendi ürünlerimi almak istiyorum dedim. Yaptılar sagolsunlar. Bir yılı geçti kullaniyorum.Çok çok memnunum.


momi

Lr. Cevremde hiç duymamıştım. Araştırayım . Peki kullaninca cildinizde bir duzelme oldu mu. Gozle gorulur bir degisiklik.?? Cocuklardan anca kendime firsat buluyorum. Bari onda da nokta atışı yapayım istiyorum.


Mlkby

Olmaz mı? Ben lekeler icin urun kullandim oncelikle. 1 haftada cok degisti. Mesajdan foto atmaya calisirim yapabilirsem. Simdi cihazlarinida kullaniyorum. Cok iyi durumda cildim. Mutlaka arastirin


momi

Dogumdan sonra benimde lekelerim çoğaldı. Zaten hasaas bir cilt birde bu eklendi.bunu ogrendigim iyi oldu. Urunu araştırıyorum. Tek istediğim aynada daha sağlıklı parlayan bir cilt.yinede buradan diğer annelerin de yorumlarina açığım.


momi

.



Cevaplamak için Üye ol