araba yollu, çocuk odası için halı

kader_eymen soruyor: 7

2 yaş doğum günü için oğluma oda hazırlamak istiyorum ve araba yollu halılardan  --- arabalarını yollarında kullanabileceği, park edebileceği vs --- bir türlü bulamadım.tek tek gezek içinse hiç vaktim yok...
Kullanan, bilen, önerisi olan, link verecek olan arkadaşlar  yardımcı olursanız sevineceğim.teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


27 Cevap


serpilunal

Oyle yururken takılacağın bir halı değil..


HAWOR

arkadaşlar genelde mağazaları önermiş ama benim gördüğüm kadarıyla mağazalarda daha pahalı..internet sitelerinde çok daha uyguna satılanlar var...sahibinden.com da bakmanızı tavsiye ederim..hem sıfır hem ikinci eller var...sıfır olanlar bile çok uygun..


kader_eymen

teşekkür ediyorum, iyiki varsınız, büyük ve meşakatli bir işten kurtuldum, doğum günü hengaamesini atlatır atlatmaz bu işe sarılacağım....


serpilunal

:)


kader_eymen

 unnadoda IVI trafik halısı 100*150   ölçüleri 86 tl dir...aldım az önce...teşekkürler önerileriniz için...


Aysegul_

meraba, soru sorulalı 2 yıl olmuş. ben de yeni farkettim bu halıları. bu modeli beğendim. kullanmakta olanlar memnunlar mı? çocuk bir süre sonra sıkılabilir mi? kaliteli mi? polipropilen diyor ama? tavsiye eder misiniz? kader'in sorduğu gibi ayak takılma problemi oluyor mu? kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

http://www.ivimarket.com/product/87/trafik-yesil-160x230-cm.html


mert_mert

ben bu halıyı dün aldım..ama bir halıcıdan aldım..50 tlye. normal bir halı altı kaydırmaz tarzında.üzerinde yol resimleri itfaiye polis hamburgerci yarış pisti polis gibi resimler var ev resimleri filan..makinaya atılabiliyor.sürekli oynamıyor zaten arada bir (araba delisi olduğu halde yerde oynamak pek cazip gelmiyor) ayrıca üzerinde ağaç figür olması iyi değil sonuç itibari ile oğlum halının üstünde arabalarını bırakınca araba o karmaşada gözükmediğinden üstüne basması ihtimal..ben bile bastım üstüne.düz bir halı tercih edin derim.isteğe bağlı kendimiz çiftlik yerleştirdik ağaç insan filan..oyun bitince toplamak kaydı ile..
Cevaplamak için Üye ol